ماجرای فیلم اشتباس از زبان احسان حسنی

ماجرای فیلم اشتباس از زبان احسان حسنی
مدیر موسسه اوج گفت: تهیه کننده فیلم اشتباس موسسه فرهنگی رسانه ای اوج نیست و هرکاری که ما تهیه کننده آن باشیم رسما اعلام می کنیم.

احسان محمد حسنی مدیر موسسه فرهنگی رسانه ای اوج در گفتگو با فیلم نت، در پاسخ به سوالی درخصوص تولید فیلم «اشتباس» به تهیه کنندگی موسسه اوج گفت: موسسه اوج تهیه کننده فیلم «اشتباس» نیست و هر کاری که تهیه کنندش این موسسه باشد رسما اعلام می کند، و اصلا فیلمنامه این کار را نخوانده ایم و نمی دانیم چیست.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمد حسین مهدویان که به زندگی حاج احمد متوسلیان می پردازد گفت: این فیلم  از تمام کارهایی که در حوزه دفاع مقدس تا به امروز ساخته شده و حتی از کارهای دیگر این کارگردان متفاوت تر و رو به جلو است.

به گزارش فیلم نت، «فیلم اشتباس» به گارگردانی اردشیر احمدی کارگردان موزیک ویدئو های امیر تتلو خواننده رپ است که اعلام کرده این فیلم در خصوص اختلاس بابک زنجانی است.

کارگردان این فیلم گفته بود: فیلمم به جشنواره نمیرسه و اصلاً هدفم بردن جایزه و مجسمه نیست! هدفم، ساختن یه فیلم با کیفیت، مهیج و متفاوته. فیلمى که محتوا داره و وقت مردم رو هدر نده، فیلمى که سینماى ورشکستمون رو نجات بده. صحنه هاى اکشنى که تا به حال در ایران انجام نشده! صحنه هاى تعقیب و گریز، انفجار و … واقعاً دلم میخواد سینمامون به روز باشه. من تضمین میکنم که کیفیت این کار در حد هالیوود باشه. ادعاى سنگینى دارم میکنم و مطمئن باشید انگیزه و تیم حرفه ایش رو دارم

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *