مردانه در گفتگو با فیلم نت اعلام کرد؛

ماجرای دستمزدهای تئاتر عاشقانه های ناآرام

ماجرای دستمزدهای تئاتر عاشقانه های ناآرام
بازیگر تئاتر «عاشقانه های ناآرام» بااشاره به حاشیه های این تئاتر و دستمزدهای بالای بازیگران آن گفت: دستمزد بازیگران این تئاتر نسبت به دیگر کارهایی که در سینما دارند پایینتر بود،اما نسبت به کارهای تئاتر بالاتر بود.

 

علی مردانه بازیگر و دستیار کارگردان در گفتگو با فیلم نت، در پاسخ به سوالی در خصوص نقشش در تئاتر «عاشقانه های نا آرام» گفت: من از ابتدای شروع نمایش عاشقانه های ناآرام هم بعنوان مشاور پروژه و هم بعنوان بازیگر حضور داشتم و قرار بود اتفاق جدید در کار ایجاد شود، یعنی سکانس های عاشقانه سینما را با حضور عوامل و بازیگران روی صحنه ببریم، اما هرچقدر جلو رفتیم احساس کردیم توازنی که باید برای بازیها ایجاد شود شایر برای مردم اذیت کننده باشد یعنی عوامل نتوانند خودشان را به بازیگران اصلی برسانند.

وی افزود» تصمیم گرفتیم اینکار را انجام ندهیم و همان اتفاق همیشگی رخ دهد یعنی چند بازیگر دور هم جمع شوند و سکانس های عاشقانه سینمای ایران و جهان را باز سازی کنیم.

News-635709755303706397

بازیگر تئاتر «عاشقانه های ناآرام» در خصوص بازی نقش حمید فرخ نژاد در فیلم عروس آتش گفت: لحن من در این نقش کاملا متفاوت بود البته من در عروس آتش بازی می کردم و نقش برادر فیصل را بازی می کردم و خودم بعنوان یک جنوبی کاملا به لحن و لهجه مردم جنوب اشراف دارم و از این اپیزود استقبال خیلی خوبی صورت گرفت و هر شب بعد از این سکانس مردم کلی تشویق می کردند.

مردانه افزود: همه بازیگرها تلاش کردند از آنچه در فیلم بوده فاصله بگیرند.

وی در پاسخ به این سوال که دلایل جدایی 2 بازیگر از این تئاتر چه بود؟ گفت: آقای محمد رضا فروتن و آقای فریبرز عربنیا و 2 شب آخر خانم یکتا ناصر از تئاتر جدا شدند و دلیلش هم موضوع قرار داد بود که برای 15 اجرا بود و برای ادامه اجرا با تهیه کننده به توافق نرسیدند و به همین دلیل انصراف دادند البته آقای عرب نیا موضوع سفرشون به خارج از ایران هم مطرح بود.

دستیار کارگردان فیلم سینمایی «برلین منفی هفت» گفت: محمد رضا فروتن برای این رفت چون با مهدی گلستانه قرارداد داشت، البته خوبی این نمایش این بود که اگر بازیگری حضور نداشت دیگران می توانستند جای او بازی کنند و آقای صرابی جای محمد رضا فروتن بازی کرد.

مردانه در پاسخ به سوالی درخصوص شایعه دستمزد های بالای بازیگران این تئاتر گفت: دستمزد ها نسبت به اجرای اداتر های دیگر بالا بود، البته آقای فروتن و برخی دوستان نسبت به کارهای سینمایی که دارند دستمزد کمتری گرفتند و هفدما این بود که می شود در این تئواتر ستاره ها را آورد و نسبت به دستمزدی که پرداخت کردیم فروش خوبی نزدیک به 700 میلیون داشتیم.

وی افزود: دستمزد من هم نسبت به کار های سینمایی و کارهایی که دارم دستمزد بهتری گرفتم.

بازیگر سریال «پرده نشین» درخصوص حضورش در جشنواره فیلم فجر گفت: 2 تا فیلم در جشنواره دارم که در فیلم «عادت نمی کنیم» ابراهیم ابراهیمیان بعنوان مدیر برنامه ریزی و دستیار حضور داشتم و در فیلم «امکان مینا » بعنوان دستیار و بازیگر حضور دارم.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *