فانتزی اجتماعی اکبر منصور فلاح بزودی جلوی دوربین می‌رود

لیلا اوتادی در «خرها آدم نمی‌شوند»

لیلا اوتادی در «خرها آدم نمی‌شوند»
لیلا اوتادی به فیلم سینمایی «خرها آدم نمی‌شوند» به کارگردانی اکبر منصور فلاح پیوست.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم سینمایی «خرها آدم نمی‌شوند» به کارگردانی اکبرمنصور فلاح و تهیه‌کنندگی عباس اکبری به تازگی وارد مراحل پیش تولید شده و فیلمبرداری آن بزودی آغاز خواهد شد.

لیلا اوتادی یکی از بازیگرانی است که برای بازی در این فیلم قرارداد بسته و انتخاب سایر بازیگران این پروژه همچنان ادامه دارد.

این فیلم یک فانتزی اجتماعی است و در خلاصه داستان آن آمده: «بعضی از آدم‌ها در دنیای واقعی خطاهایی کرده و به همین دلیل تبدیل به خر و به جنگل تبعید شده‌اند. معلمی به نام ادیب برای آموزش آنان به جنگل می‌رود تا با طی کردن مراحل آموزش، به اشتباه خود پی برده، هویت اصلی خود را بازیافته، آدم شده و به جامعه بازگردند. حدود سه ماه می‌گذرد و اثری از ادیب نمی شود تا اینکه ….».

قرار است فیلمبرداری این فیلم در لوکیشن‌های سرسبز و بکر شمال کشور انجام شود.

سایر عوامل اصلی تولید پروژه عبارتند از: نویسندگان: اکبر منصور فلاح، مصطفی فردحسینی، مدیر فیلمبرداری: امیر کریمی، طراح گریم: داریوش صالحیان، طراح صحنه: حسین منصورفلاح، مدیرصدابرداری: مجتبی حبیب‌اللهی، مدیر تولید: طاهر امانی، طراحان لباس: منصور بستانی، هدی منصور‌فلاح، بازیگردان: سعید دولتی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: پیام حنفی، مدیر تدارکات: سیدمحمد صالحی، دستیار دوم کارگردان: امین رنجبر، منشی صحنه: سمانه دالوند، دستیار سوم کارگردان: شقایق عوض‌زاده، سرمایه‌گذار: محمدجعفر فردحسینی، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری همای سعادت، امور مالی: مجتبی فردحسینی و مشاور رسانه‌ای: هادی اعتمادی‌مجد.
یادآور می شود؛ منصورفلاح پیش از این کارگردانی فیلم‌ها و سریال‌هایی چون «آژانس دوستی»،«پسرهای ترشیده»، «پیشانی سفید»،«برای آخرین بار»،«فقط به خاطر تو»، «به خاطر من»، «نشانی لاله‌ها»، «آقای گرفتار» و … را به عهده داشته است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *