یک فیلم اولی در انتظار پروانه‌ی نمایش

لوون هفتوان با «کوپال» به سینما می‌آید

لوون هفتوان با «کوپال» به سینما می‌آید
فیلم سینمایی «کوپال» ساخته کاظم ملایی بعد از حضور در سی و پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر با تغییراتی به زودی اکران می‌شود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم سینمایی کوپال به نویسندگی و کارگردانی کاظم ملایی، آبان ماه امسال روی پرده خواهد رفت و نسخه‌ی اکران عمومی این فیلم ۱۵ دقیقه کوتاه‌تر از نسخه‌‌ی سی‌و‌پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر خواهد بود.

کوپال اولین فیلم بلند کاظم ملایی است که سال گذشته توانست در بخش سودای سیمرغ سی و پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر حضور داشته باشد. این فیلم به همراه فیلم خانه به عنوان نمایندگان گروه هنر و تجربه در بخش مسابقه‌‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر حضور داشتند و کاظم ملایی این روزها درصدد گرفتن پروانه‌ی نمایش این اثر است.

این فیلم که چندی پیش در بخش بازار سی و پنجمین جشنواره‌ی بین‌المللی فجر نیز روی پرده رفته است، ماجرای یک شکارکش به نام احمد کوپال است که درست قبل از تحویل سال نو گرفتار ماجرایی پیچیده شده و به چالشی غریب کشیده می‌شود. یکی از ویژگی‌های این فیلم محدودیت‌های آن است، به طوری که بخش اعظم فیلم تک بازیگر و تک لوکیشن بوده و قصه‌ی‌ آن در یک بازه‌ی‌ زمانی فشرده رخ می‌دهد.

لوون هفتوان، نازنین فراهانی و پوریا رحیمی سام بازیگران اصلی کوپال هستند و سگی به نام شارون نیز از دیگر شخصیت‌های اصلی این فیلم است.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *