فیلم”کفشهایم کو” و تبعات مهاجرت +عکس و آنونس فیلم

فیلم”کفشهایم کو” و تبعات مهاجرت +عکس و آنونس فیلم
جدیدترین فیلم کیومرث پوراحمد، "کفشهایم کو" نام دارد. وی سال 92 «50 قدم آخر» را پس از هفت سال دوری از سینما ساخت و در جشنواره سی و دوم با این فیلم حاضر بود.

به گزارش فیلم نت نیوز، جدیدترین فیلم کیومرث پوراحمد کارگردان کهنه کار سینمای ایران، ” کفشهایم کو؟” نام دارد و قرار است با همین اثر در سی و چهارمین جشنواره فجر شرکت کند. گفته می شود “کفشهایم کو؟” بازگشت او به حال و هوای فیلم به یاد ماندنی “شب یلدا” است.

بازیگران شناخته شده ای در این فیلم حاضر هستند که عبارتند از : رضا کیانیان، مجید مظفری، رویا نونهالی، شقایق فراهانی و ….

اما از نکات جالب این فیلم میتوان به حضور مجید مظفری اشاره کرد. او بعد از اینکه هفت سال پیش با بهرام بیضایی همکاری کرده بود، حالا مقابل دوربین کیومرث پوراحمد قرار گرفته است.

اما شنیده می شد که این فیلم هم با برخی مشکلات ممیزی روبرو شده است، اما به گزارش فیلم نیوز دیلی، علی قائم مقامی تهیه کننده این فیلم در این مورد توضیح داده است که :  اخباری که به شکل غیر رسمی در محافل سینمایی مبنی بر ممیزی وارد شده بر فیلم “کفش هایم کو؟” شنیده می شود، شایعه است و امیدوارم مردم به این شایعات توجه نکنند.درخواست برای اصلاح این فیلم تنها دو دیالوگ و یک پلان بوده و کیومرث پوراحمد مجموع اصلاحات درخواست شده بر فیلم را اعمال کرده و به هیچ عنوان قصد خروج این فیلم از بخش “سودای سیمرغ” سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر را نداریم.

اما اگر بخواهیم در مورد خلاصه داستان این فیلم هم چیزی بگوییم، باید گفت : حبیب کاوه یک کارخانه دار قدیمى است که مبتلا به بیمارى آلزایمر شده است. خانواده اش او را ترک کرده اند اما با بازگشت دخترش به ایران اتفاقات جدیدی رخ می دهد.

عوامل این فیلم عبارتند از :

نویسندگان: کیومرث پوراحمد و فرید مصطفوی ، مدیر فیلمبرداری: علیرضا زرین‌دست، موسیقی: فردین خلعتبری، تهیه کننده: سید علی قائم مقامی

kafshhayam-koo4 kafshhayam-koo2 kafshhayam-koo1

kafshhayam-koo

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *