«هزارپا» با بازی رضا عطاران و جواد عزتی آماده مراحل فنی می‌‌شود

«هزارپا» ابوالحسن داودی به میانه راه رسید + عکس

«هزارپا» ابوالحسن داودی به میانه راه رسید + عکس
فیلم سینمایی «هزار پا» به کارگردانی ابوالحسن داودی و بازی رضا عطاران و جواد عزتی آخرین مراحل فیلمبرداری خود را پشت سر می‌گذارد.

فیلم سینمایی هزارپا جدیدترین پروژه سینمایی ابوالحسن داودی سه سال پس از ساخت رخ دیوانه است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، اوایل خردادماه فیلمبرداری فیلم سینمایی «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داودی و تهیه‌کنندگی رضا رخشان آغاز شد. بر اساس برنامه‌ریزی‌ها دو هفته دیگر فیلمبرداری تازه‌ترین فیلم داودی در تهران به پایان می‌رسد و فیلم وارد مراحل فنی می‌شود اما زمان اکران هنوز مشخص نیست.

فیلم سینمایی هزارپا رضا عطاران و امیر مهدی ژوله

 

رضا عطاران و جواد عزتی بازیگران اصلی فیلم «هزارپا» هستند. رضا عطاران این روزها با نهنگ عنبر؛ سلکشن رویا روی پرده است. این فیلم با عبور از فروش ۲۰ میلیارد تومان توانسته رکورد پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را از آن خود کند.

جواد عزتی هم پس از حضور موفق در فیلم ماجرای نیمروز محمدحسین مهدویان، فیلم اکسیدان را روی پرده دارد. این فیلم کمدی به کارگردانی حامد محمدی تا کنون به فروش بیش از شش میلیارد تومان رسیده است.

«هزارپا» بعد از نان، عشق و موتور ١٠٠٠ تجربه تازه ابوالحسن داودی در ژانر کمدی محسوب می‌شود.

داستان این فیلم در دهه ۶۰ می‌گذرد و بازیگران فیلم «هزارپا» علاوه بر عطاران و عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، لاله اسکندری ، سعید امیرسلیمانی، شهره لرستانی ،امید روحانی، سپند امیرسلیمانی، امیر مهدی ژوله، سینا رازانی، حسین سلیمانی، محمد نادری، علی عامل هاشمی، علی صالحی و نعیمه نظام‌دوست هستند.

فیلم سینمایی هزارپا رضا عطاران و جواد عزتی

ابوالحسن داوودی این روزها در حالی مشغول فیلمبرداری تازه‌ترین فیلمش است که دهمین ساخته‌اش، فیلم زادبوم  بعد از 9 سال، 18 مرداد اکران عمومی می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *