فیلم های حاضر در جشنواره، مشکل اکران نخواهند داشت

فیلم های حاضر در جشنواره، مشکل اکران نخواهند داشت
رییس سازمان سینمایی ابراز امیدواری کرد همه فیلمی هایی که در جشنواره سی و چهارم حضور دارد، مشکلی برای اکران عمومی نخواهند داشت.

به گزارش فیلم نت نیوز، حجت الله ایوبی با اشاره به استقبال مردم از جشنواره امسال، گفت: برای اطلاع از استقبال مردم در جشنواره امسال کافی است که نگاهی به صف های طولانی در کاخ مردمی جشنواره و دیگر سینماها انداخته شود تا میزان حضور مردم در جشنواره سی و چهارم مشخص شود. ضمن اینکه همه پس از دیدن فیلم ها از سالن راضی بیرون می آیند.
رییس سازمان سینمایی با اشاره به فیلم هایی که در جشنواره موفق به تماشای آنها شده است، گفت: «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار، «نیم رخ ها» ساخته مرحوم ایرج کریمی و مستند «رویاهای دم صبح» ساخته مهرداد اسکویی را در برج میلاد تماشا کرده ام.
او ادامه داد: همه آثر در سطح بالا و قابل قبولی قرار دارند اما «رویاهای دم صبح»، یک مستند درخشان است که از دیدنش لذت بردم.
ایوبی ابراز امیدواری کرد: برای فیلم هایی که در جشنواره امسال به نمایش درآمدند، در سال آینده برای اکران مشکلی وجود نمی آید.
رییس سازمان سینمایی اظهار کرد: نحوه برگزاری جشنواره امسال راضی کننده است، چون علاوه بر مردم بسیاری از تهیه کنندگان و کارگردانانی که پیشکسوت این عرصه هستند هم از برگزاری جشنواره سی و چهارم ابراز خشنودی می کنند.
او با اشاره به نظم حاکم بر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر گفت: یکی از ویژگی های جشنواره امسال، نظمی است که بر آن حاکم است. رعایت قوانین جشنواره و فیلم های با کیفیت از دیگر ویژگی های آن است.
ایوبی ادامه داد: اگر اهالی رسانه پس از اتمام جشنواره اتفاقاتی که در این جشنواره به وقوع پیوست را تحلیل کنند حتما راضی خواهند بود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *