فیلم امیر پورکیان به جشنواره منبر طلایی می‌رود

«ناکوک» به روسیه سفر می‌کند

«ناکوک» به روسیه سفر می‌کند
فیلم «ناکوک» به کارگردانی امیر پورکیان که هنوز فرصت اکران در ایران را پیدا نکرده، قرار است در جشنواره‌ی بین المللی فیلم «منبر طلایی» شرکت کند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم سینمایی ناکوک ساخته‌ی امیر پورکیان که ۱۹ و ۲۱ جولای (۲۸ و ۳۰ تیر) در دوربان حضور دارد، در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم منبر طلایی شرکت می‌کند.

این فیلم سینمایی به تهیه‌کنندگی خانه فیلم پروان و امیر عابدی بعد از نمایش در جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم دوربان با ستاک فیلم که کمپانی بین‌المللی پخش فیلم است در سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم منبر طلایی کازان روسیه حضور خواهد داشت.

این جشنواره در روزهای ۵ الی ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۷ (۱۴ تا ۲۰ شهریور) در شهر کازان جمهوری تاتارستان با حضور کارگردان فیلم برگزار می‌شود.

«ناکوک» یک درام اجتماعی و نخستین فیلم امیر پورکیان در مقام کارگردان است که با قصه‌ای متفاوت به مشکلات خانوادگی می‌پردازد. پورکیان پیش از این تهیه‌کنندگی فیلم‌های خنده‌های آتوسا، گاهی، دریا ماهی پرنده و زار را برعهده داشته است.

در خلاصه داستان فیلم «ناکوک» آمده است: وقتی فکر می‌کنی همه چی داره درست پیش میره از همون جایی که مطمئن‌تری ضربه می‌خوری.

شقایق فراهانی، سعید شریف، سام حسامی و مهسا علافر از بازیگران «ناکوک» هستند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *