فیلم «لانتوری» 13 مرداد اکران می شود / ثبت قرارداد فیلمی دیگر با مضمون اسیدپاشی

فیلم «لانتوری» 13 مرداد اکران می شود / ثبت قرارداد فیلمی دیگر با مضمون اسیدپاشی
جدید ترین اثر رضا درمیشیان که به موضوع اسید پاشی میپردازد از 13 مرداد اکران خود را در گروه آفریقا آغاز می کند.

به گزارش فیلم نت نیوز، با  ثبت قرارداد در شورای صنفی نمایش، اکران «لانتوری» رضا درمیشیان از چهارشنبه هفته آینده (13 مرداد) آغاز می شود.

تازه ترین ساخته رضا درمیشیان داستانی عاشقانه است که در آن نوید محمدزاده، باران کوثری، مهدی کوشکی و بهرام افشاری نقش اعضای گروه لانتوری را ایفا کرده اند که به موضوع اسید پاسی می پردازد.

لازم به ذکر است فیلم «لانتوری» جدیدترین اثر رضا درمیشیان با محدودیت سنی اکران می‌شود و نمایش آن برای افراد زیر 16 سال ممنوع است.

بعد از پنج سال دوری درمیشیان از پرده سینما این دومین فیلم وی بعد از «بغض» است که روی اکران را به خود می بیند، در حالی که فیلم «عصبانی نیستم» همچنان در توقیف به سر می برد.

ثبت قرارداد فیلمی دیگر با مضمون اسیدپاشی

قرارداد اکران «این زن حقش را می‌خواهد» به کارگردانی محسن توکلی نیز برای گروه کوروش منعقد شد و این فیلم بعد از «آب نبات چوبی» در گروه کوروش اکران خواهد شد.

«این زن حقش را میخواهد» هم با مضمون اسیدپاشی ساخته شده است اما معلوم نیست این فیلم هم به مانند فیلم درمیشیان با درجه بندی سنی روی پرده می رود یا خیر.

«این زن حقش را می‌خواهد» با نام قبلی «پانسیون» که حائز شرکت در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر تشخیص داده نشد، داستان زندگی دختری را روایت می‌کند که به صورتش اسید پاشیده می‌شود و این دختر می‌کوشد با کار کردن و پس‌انداز دستمزدش هزینه لازم برای پرداخت دیه قصاص اسیدپاش را فراهم کند.

میترا حجار، کامران تفتی، لعیا زنگنه، افسانه پاکرو، روشنک عجمیان، مینا جعفرزاده، رسول توکلی و رضا آشتیانی بازیگران «این زن حقش را می‌خواهد» هستند؛ فیلمی که عنوانش هم یادآور فیلم «این زن حرف نمی‌زند» احمد امینی است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *