فیلم « لابی » به مرحله صداگذاری رسید

فیلم « لابی » به مرحله صداگذاری رسید
محمد پرویزی کارگردان سینما به بیان آخرین وضعیت تولید فیلم «لابی» و همکاری با شهاب حسینی پرداخت.

به گزارش فیلم نت نیوز، محمد پرویزی کارگردان سینما در خصوص آخرین وضعیت «لابی» گفت: این اثر در مراحل صداگذاری و تا حدودی کارهای پست پروداکشن و … باقی مانده که البته در حال انجام است.

وی درباره هدف از ساخت این اثر سینمایی بیان کرد: تمرکز ما در «لابی» بیان بحران فقر در لایه‌های متوسط به بالای جامعه در فضایی آرام بود و مخاطب شاهد فیلمی آرام بدون داد و بیداد و درشت نمایی است.

وی افزود: تمام سعی گروه این بود که کاری درخور شعور مخاطب تولید کنیم و این در بیشتر مواقع به پیش تولید با کیفیت ربط دارد که خوشبختانه همه دوستان همراهی خوبی داشتند.

وی ادامه داد: با این تفاسیر فقط باید منتظر بازخورد مخاطب به عنوان رکن اصلی موفقیت فیلم ماند تا به نتیجه نهایی رسید.

این کارگردان درباره همکاری با شهاب حسینی چنین گفت: حسینی در نگاه اول آدم به شدت سختگیری برای پذیرش نقش است. از این بابت افتخار می کنم با او همکاری کردم. از طرفی جنسش متفاوت است و بی‌دلیل نیست که شهاب حسینی شده است.

این کارگردان تصریح کرد: مقوله‌های فراوانی را در حین ساخت «لابی» از شهاب حسینی یاد گرفتم. او بازیگری را حرفه می‌داند. زمانی که نقش را می‌گیرد، کاملا مال خودش می‌کند و به لایه‌ها و پیچیدگی‌های آن اضافه خواهد کرد. شهاب حسینی به معنای واقعی کلمه مانند یک ویراستار، زیر و بم نقش را واکاوی می‌کند.

کارگردان «سمفونی تولد» ادامه داد: یکی دیگر از صفات برجسته حسینی این است که با وجود مشغله ذهنی نسبت به چیزی که متعهد ومتمرکز است، بهترین عملکرد را ارائه می دهد و نقشی که باور ندارد را بازی نمی کند.

گفتنی است؛ در «لابی» به نویسندگی و کارگردانی محمد پرویزی و تهیه کنندگی امیرشهاب رضویان بازیگرانی چون شهاب حسینی، ساره بیات، سحر دولتشاهی، مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی، علیرضا آقاجانی، شهرام حقیقت دوست، هستی مهدوی فرد، آرمان درویش، آزاده صمدی، مهسا همتی، سنبل اعظمی، سارا منجزی، الهام جعفرنژاد، ارسلان امینیان و … نقش‌آفرینی می کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *