فیلم”دختر” به کارگردانی میرکریمی و حضورش در جشنواره فجر

فیلم”دختر” به کارگردانی میرکریمی و حضورش در جشنواره فجر
"دختر" نام هشتمین فیلم بلند سینمایی سید رضا میرکریمی پس از فیلم هایی چون "امروز"، "یه حبه قند"، "به همین سادکی"، "خیلی دور خیلی نزدیک" و... در مقام کارگردان است که در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت.

به گزارش فیلم نت، هشتمین فیلم بلند سینمایی سید رضا میرکریمی در مقام کارگردان، قرار است در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر شرکت کند.

درباره ی خلاصه داستان این فیلم، اینگونه گفته شده است : آقای عزیزی که سرپرست بخش تعمیرات و نگهداری پالایشگاه آبادان است برای مراسم خواستگاری دخترش آماده می‌شود و ستاره دختر دیگرش در همان روز قصد سفر به تهران برای شرکت در جشن خداحافظی یکی از دوستان هم‌دانشگاهی‌اش را دارد. پدرش به دلایلی به این سفر مشکوک است و این آغاز ماجراست…

اگر بخواهیم بازیگران حاضر در این فیلم را نام ببریم، باید به این نامها اشاره کنیم : فرهاد اصلانی، مریلا زارعی، ماهور الوند و مسعود سخایی.

این فیلم نکاتی هم دارد که به جذابیتش کمک می کند، مثل همبازی شدن فرهاد اصلانی و مریلا زارعی و یا حضور ماهور الوند( دختر سیروس الوند).

daughter1

اما اگر بخواهیم نگاهی به ساختار فیلم “دختر” داشته باشیم، باید گفت، میرکریمی دوباره داستانی کم شخصیت را روایت می کند ولی با این تفاوت که فیلم به نسبت ساخته های قبلی اش داستنانگو تر شده است و دو بازیگر اصلی اش را مریلا زارعی و فرهاد اصلانی انتخاب کرده که معمولا در جشنواره ها درخشیده اند.

daughter

رضا میرکریمی در تمام دوره های جشنواره جزو کارگردان هایی بوده که رونق بخش جشنواره خصوصا در کاخ جشنواره بوده و باید دید «دختر» چه سرنوشتی در جشنواره فجر پیدا خواهد کرد.

daughter2

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *