فیلم حریر در جشنواره سلامت رونمایی می شود

فیلم حریر در جشنواره سلامت رونمایی می شود
«حریر» تازه‌ترین اثر فریال بهزاد، کارگردانی که سال‌هاست در حوزه سینمای کودک فعالیت می‌کند، در جشنواره فیلم سلامت نمایش داده خواهد شد.

به گزارش فیلم نت نیوز، فریال بهزاد در مورد فیلم جدیدش به نام «حریر»، گفت: فیلم جدید من راجع به معضل چاقی‌ست. معضلی که فقط به جامعه ما محدود نمی‌شود و مردم جهان نیز از چاقی مفرط رنج می‌برند و آمارها نشان از این دارد: جهان به سوی بی‌تحرکی و به تبع آن افزایش وزن پیش می‌رود.

وی افزود: سه سال برای ساخت این فیلم تحقیق کردم، اطلاعات کلینیک‌های بسیاری را مورد مطالعه قرار دادم و نمونه موردی‌های زیادی را با دقت بررسی کردم و با افرادی که از بیماری چاقی مفرط رنج می‌برند در ارتباط بودم و توانستم اطلاعات منحصر به فردی را برای ساخت «حریر» کسب کنم.

این فیلمساز حوزه کودک در مورد هزینه‌های ساخت این فیلم گفت: «فیلم «حریر» را با هزینه‌های شخصی ساختم و هیچ نهاد دولتی در این پروژه سهمی ندارد، حمایت خاصی از ما برای ساخت این فیلم نشد و با بودجه شخصی این فیلم را ساختیم، برای ساخت «حریر» زحمت زیادی کشیدم و سراغ موضوعی رفتم که تا به حال در موردش فیلم چالشی ساخته نشده بود. ما هرگز بررسی جدی و علمی‌ای در مورد چاقی در سینمای کشورمان نداشته‌ایم.

بهزاد در مورد فعالیت‌های اخیرش در سینما نیز گفت: تهیه کنندگی فیلم سینمایی «سندباد و سارا»ی غلامرضا آزادی را بر عهده داشتم که قرار است فیلم در جشنواره کودک نمایش داده شود و پس از آن در سینماها اکران شود، دوست دارم مخاطب‌های اصلی «حریر» این فیلم را ببینند. مطمئن باشید اگر «حریر» حتی ۱۰% از تاثیر خود را به مخاطبش انتقال بدهد، تحولی ایجاد خواهد شد.

وی در پایان گفت: برای ساخت این فیلم از جان و زندگی‌ام مایه گذاشتم و با عشق «حریر» را ساختم. با توجه به وضعیت بد و چرخه معیوب اکران، تمام تلاش‌ام را می‌کنم تا «حریر» وارد چرخه اکران عمومی بشود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *