بعد از موفقیت در جشنواره‌ی کودک و نوجوان اصفهان

«اسکی باز» به جشنواره فیلم فجر می‌رود

«اسکی باز» به جشنواره فیلم فجر می‌رود
فیلم «اسکی باز» به کارگردانی فریدون نجفی با دریافت هفت جایزه از جشنواره‌ی فیلم کودک اصفهان، طبق گفته‌های تهیه‌کننده‌اش در جشنواره فیلم فجر هم شانس خود را امتحان می‌کند.

محمد احمدی تهیه‌کننده‌ی فیلم سینمایی اسکی‌باز درباره‌ی زمان اکران فیلم گفت: «با توجه به ترافیک اکران ترجیح می‌دهیم که این فیلم را در شرایط فعلی اکران نکنیم و با توجه به موفقیت‌هایی که در جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان کسب کرد آن را به جشنواره فیلم فجر ارائه می‌دهیم تا شانس خود را در این جشنواره مهم هم امتحان کند. با توجه به اینکه فیلم در شرایط بسیار خوبی تولید شد، هیچ تغییری در فیلم داده نمی‌شود و همان نسخه‌ای که در جشنواره اصفهان به نمایش درآمد به جشنواره فیلم فجر ارائه می‌شود.»‌

او درباره‌ی استقبال مخاطب از فیلم در جشنواره‌ی فیلم‌های کودک و نوجوان اصفهان گفت: «فیلم با اقبال خوبی از سوی مخاطب مواجه شد و بازخورد بسیار خوبی از جشنواره فیلم اصفهان گرفتیم.»

فیلم «اسکی باز» که نخستین فیلم فریدون نجفی است، در جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان توانست هفت جایزه دریافت کند. ۳ کودک فیلم در بخش بازیگری جایزه دریافت کردند و جایزه‌ی ویژه‌ی هیات داوران بین الملل به «اسکی باز» تعلق گرفت. فیلم «اسکی باز» بهترین فیلم سینمای ایران در بخش بین الملل و بهترین کارگردانی شد.

داستان «اسکی باز» زندگی پسر بچه‌ای بختیاری در شهرستان کوهرنگ را روایت می‌کند که در زندگی با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند.

 

منبع: فارس

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *