ابراهیم حاتمی کیا با بادیگاردش سودای سیمرغ دارد +عکس

ابراهیم حاتمی کیا با بادیگاردش سودای سیمرغ دارد +عکس
ابراهیم حاتمی کیا، درباره ی آخرین کار سینمایی خودش، بسیار بی سر و صدا کار کرده و همین سکوت، بسیاری از علاقمندان سینما را مشتاق تر کرده تا این فیلم را برای اولین بار در جشنواره ببینند.

به گزارش فیلم نت، ابراهیم حاتمی کیا قرار است با فیلم” بادیگارد” در جشنواره ی سی و چهارم فجر شرکت کند. این فیلم در سکوت خبری تولید شده و کمتر مصاحبه یا تصویری از روند ساخت این فیلم در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

در مورد داستان اصلی این فیلم اینگونه گفته شده است که :  پرویز پرستویی در نقش محافظ شخصی در بخشی از داستان از جان یکی از شخصیت‌های مهم نظام محافظت می‌کند اما در جایی و براساس اتفاقاتی که رخ می دهد، متوجه می‌شود که او بیش از آن که به فکر نظام باشد به فکر منافع شخصی است. محافظ شخصی دچار تردید می‌شود و همین امر باعث می‌شود که محافظت از آن فرد را کنار بگذارد. اما …..

اما تعداد همکاری های  پرویز پرستویی و ابراهیم حاتمی کیا کم نیست.آژانس شیشه ای، روبان قرمز، به نام پدر و سریال خاک سرخ تا قبل از فیلم ” بادیگارد” پروژهایی بودند که این دو در مقام بازیگر و کارگردان با یکدیگر همکاری کرده بودند.

اما بازیگرانی که در فیلم” بادیگارد” حضور دارند عبارتند از : پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، دیبا زاهدی، فرهاد قائمیان، شیلا خداداد، کامران نجف‌زاده، پریوش نظریه و ….

اما در بین عوامل سازنده ی این فیلم، نامهای آشنای دیگری به چشم می خورد : موسیقی: کارن همایونفر ، مدیر فیلمبرداری: محمود کلاری، تدوین: مهدی حسینی‌وند

در ادامه تصاویر مربوط به این فیلم را می بینید :

bodygardbodygard3 bodygard1

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *