آبنبات چوبی در میان تلخی های یک جامعه +عکس

آبنبات چوبی در میان تلخی های یک جامعه +عکس
محمد حسین فرح بخش،کارگردان فیلم«آبنبات چوبی» معتقد است این فیلم یکی از لذت بخش ترین فیلم هایی بوده که تا به امروز ساخته و از تماشای هر بار آن لذت برده است.

به گزارش فیلم نت، محمدحسین فرحبخش هر زمان در مقام کارگردان قرار گرفته داشته، سعی کرده فیلمهایش با آنچه به عنوان تهیه کننده می سازد تفاوت عمده ای داشته باشند و معضلات جامعه را بیان کند. فرحبخش همانطور که در سه فیلم قبلی اش نشان داد علاقه شدیدی به رد کردن خط قرمزها دارد، اینبار نیز همین قصد را دارد.حضور رضا عطاران در جایگاه نقش اول قرار گرفته و فرحبخش معتقد است ، متفاوت ترین بازی عطاران را در «آبنبات چوبی» دیده خواهد شد.

نگارش فیلمنامه این فیلم توسط علی اصغری و بر اساس طرحی از کامران قدکچیان انجام گرفته است. بازیگران که در این فیلم حضور دارند، عبارتند از : رضا عطاران، نگار عابدی، سحرقریشی، هنگامه حمید زاده و میلاد کی مرام و ….

اما مضمون فیلم “آبنبات چوبی” از زبان کارگردانش، این گونه است : مضمون این فیلم، یک مضمون تابو شکن امروز جامعه ماست و این داستان اجتماعی به شدت مرا غلغلک داد تا آن را بسازم. من با لحظه لحظه آن احساس نزدیکی کردم و این فیلم یکی از لذت بخش ترین فیلم هایی است که تا به حال ساخته ام. واقعا از تجربه ساخت این فیلم راضی هستم و هر بار از تماشای آن لذت بردم.

Abnabat-Choobi-4

Abnabat-Choobi-2

Abnabat-Choobi-1

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *