اولین عکس از جمشید هاشم‌پور در فیلم تازه‌ی بهروز شعیبی منتشر شد

فیلمبرداری «دارکوب» به پایان رسید

فیلمبرداری «دارکوب» به پایان رسید
بهروز شعیبی از اواخر بهمن‌ماه با ترکیب جذابی از بازیگران چون جمشید‌هاشم‌پور، امین حیایی و مهناز افشار فیلمبرداری سومین فیلمش را آغاز کرده بود و حالا فلیم وارد مرحله‌ی تازه‌ای از تولید شده است.

به گزارش فیلم‌‌نت نیوز؛ اولین عکس از جمشید هاشم ‌پور در فیلم سینمایی دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی در حالی منتشر شده است که فیلمبرداری این اثر سینمایی جمعه شب به پایان رسید.

جمشید هاشم پور و شادی کرم‌رودی آخرین بازیگرانی بودند که جلوی دوربین رفتند. دارکوب که به تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی تولید می شود، در چند روز آینده وارد مراحل فنی می شود

فیلمبرداری دارکوب اواخر بهمن ماه آغاز شده بود و در این مدت، مهناز افشار، سارا بهرامی، جمشید هاشم ‌پور، هادی حجازی‌فر، طوفان مهردادیان، نگار عابدی، شادی کرم رودی، ثریا حلی، آتیه جاوید، علیرضا کی‌منش و امین حیایی در لوکیشن های مختلف جلوی دوربین علیرضا برازنده رفتند.

فیلمنامه دارکوب توسط حسین تراب‌نژاد و آزیتا ایرایی بر اساس طرحی از بهروز شعیبی به نگارش درآمده است. این فیلم داستان اجتماعی روابط انسانی افراد جامعه را در رو در رویی با معضلات اجتماعی و اعتیاد، با نگاهی متفاوت روایت می‌کند.

احتمالا اولین نمایش دارکوب در جشنواره‌ی فیلم فجر سی‌و‌ششم خواهد بود.

مهناز افشار در دارکوب

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *