فیلم « ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا » در ایستگاه آخر

فیلم « ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا » در ایستگاه آخر
فیلم سینمایی "ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا" ساخته عبدالرضا کاهانی تا دو هفته دیگر آماده می شود.

به گزارش فیلم نت نیوز، تدوین این فیلم توسط شیما منفرد چند هفته ای است که به پایان رسیده و علیرضا علویان مشغول صداگذاری است. همچنین سینا قویدل این روزها مراحل تصحیح رنگ و جلوها های ویژه “ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا” را انجام می دهد و پیش بینی می شود فیلم تا دو هفته دیگر آماده نمایش شود. فیلمی که تهیه کنندگی آن را عبدالرضا کاهانی و سعید خانی بر عهده دارند.

سعید خانی در خصوص آخرین مراحل فیلم به سینما گفت: فیلم تا چند هفته دیگر آماده نمایش می شود و نسخه نهایی آن برای دریافت پروانه نمایش به اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد ارسال می شود. او در خصوص اکران فیلم نیز گفت: همان طور که کاهانی پیش از این اعلام کرده بود، او علاقه ای به نمایش فیلم تازه اش در جشنواره فجر ندارد. به همین دلیل به محض صدور پروانه نمایش برای آن عمومی آن برنامه ریزی خواهیم کرد.

فیلم تازه کاهانی داستان سه دختر به نام های تینا، بهاره و نازنین است که درگیر اتفاقاتی می شوند. سه دختری که نقش های آن را مهناز افشار، طناز طباطبایی و آیدا ماهیانی بازی می کنند. ترکیبی که برای اولین بار است درکنار هم قرار می گیرند و به نظر می رسد برای مخاطب جذاب باشد.

مهران غفوریان، سیاوش چراغی پور، مجید جوزانی، اشکان مهری، سعید عطائیان،پانته آ سیروس، امیررضا رنجبران، میلاد گهواره چی، محمدشهبازی، صحرا اسداللهی، رادین عطائیان و سحر دولتشاهی دیگر نقش هایاصلی این فیلم را بازی می کنند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *