آزاده نامداری با مالاریا در جشنواره فجر +عکس

آزاده نامداری با مالاریا در جشنواره فجر +عکس
پرویز شهبازی با توجه به اینکه تنها 6 فیلم ساخته،اما کارگردان پر افتخاری به شمار می آید.او در تمام حضورهایش در جشنواره کاندید دریافت سیمرغ بوده و سه بار نیز این جایزه را دریافت کرده است.خصوصا در سه فیلم آخرش یعنی «دربند»، «عیار 14»، «نفس عمیق» او نشان داد به مرور به پختگی در امر نویسندگی و کارگردانی رسیده است و حالا «مالاریا» قطعا یکی از امیدهای اصلی بهترین فیلم جشنواره امسال خواهد بود.

به گزارش فیلم نت، پرویز شهبازی با ششمین فیلم خودش یعنی ” مالاریا” در سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره ی فیلم فجر حضور خواهد داشت. شهبازی سابقه ی کارگردانی فیلمهای «دربند»، «عیار 14»، «نفس عمیق»، “نجوا” و “مسافر جنوب” را پیش از فیلم ” مالاریا” در کارنامه ی خود دارد.

پرویز شهبازی که بعنوان  کارگردان، نویسنده و تدوینگر شناخته می شود، برای کارگردانی فیلم “دربند” سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی را در سی و یکمین جشنواره ی فجر، بدست آورد.

parviz-shahbazi

پرویز شهبازی؛ کارگردان فیلم”مالاریا”

این کارگردان 53 ساله،سال گذشته با نویسندگی فیلم پر حاشیه «خانه دختر» در جشنواره فجر حضور داشت. او تا کنون برای تمامی فیلمهایش در جشنواره فجر یا کاندید بخش کارگردانی یا کاندید فیلمنامه و یا کاندید هر دو بخش شده و همچنین سه سیمرغ بلورین و یک دیپلم افتخار نیز بدست آورده است.

اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید، نام قبلی فیلم آخر شهبازی ” نسیم” بود که بعدها به ” مالاریا” تغییر کرد و با همین نام در جشنواره حاضر خواهد بود. یکی از حواشی «مالاریا» لو رفتن گریم آزاده نامداری بود که کمی دردسر ایجاد کرد اما بعدا با تدبیر شهبازی مشکل حل شد.

خلاصه داستان این فیلم به این شکل است که دختر و پسری جوان که مشغول تهران گردی هستند، با مردی مواجه می شوند که مشکلی دارد و حالا حل این مشکل برای این دو تبدیل به دغدغه می شود….

بازیگران حاضر در این فیلم عبارتند از : ساعد سهیلی، آزاده نامداری، ساغر قناعت و آذرخش فراهانی.

در ادامه تعدادی از تصاویر مربوط به فیلم ” مالاریا را می توانید ببینید :

malaria2 malaria1

malaria4

malaria3

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *