عدم پخش تیزر فیلم جدید بهرام رادان به خاطر ممنوع التصویر شدن

عدم پخش تیزر فیلم جدید بهرام رادان به خاطر ممنوع التصویر شدن
در این مطلب به حاشیه هایی که برای تیزر تبلیغاتی فیلم "حکایت عاشقی" به وجود آمده است، پرداخته ایم.

به گزارش فیلم نت، اکران فیلم “حکایت عاشقی” به نویسندگی و کارگردانی احمد رمضان زاده آغاز شده است. با اینکه آنونسهای تبلیغاتی آن به موقع تحویل رسانه ملی داده شده است و چند بار هم پخش شده است اما از جمعه ۲۷ آذرماه جلوی پخش تیزرها گرفته شده است.

به گزارش سینما ژورنال در حالی که بعد از عذرخواهی مکتوب بهرام رادان بابت توئیت جنجالی‌‌اش در حمایت از قانونی شدن ازدواجهای غیرمتعارف در ایالات متحده،اینگونه تصور می شد مشکلات مربوط به ممنوعیت نمایش تصویر او در رسانه ملی برطرف شده باشد اما گویا او همچنان ممنوع التصویر است.سینماژورنال تازه ترین سند این مدعا را ممنوعیت پخش تیزرهای تازه‌ترین فیلم رادان با عنوان “حکایت عاشقی” از رسانه ملی می داند.

احمد رمضان زاده به سینماژورنال گفت: انتظار این بود که حداقل مدتی زودتر درباره ممنوع التصویر بودن بازیگران فیلم به ما بگویند تا ما هم بتوانیم برای استفاده از دیگر فضاهای تبلیغی برنامه‌ریزی کنیم نه اینکه تیزر چند بار پخش شود و بعد به ناگاه یادشان بیاید فلان بازیگر ممنوع التصویر است.از یک طرف مدیران رسانه ملی مرتب سینماگران را به استفاده از تسهیلات رسانه ملی در معرفی کالای خود دعوت می کنند و از آن طرف تیزر فیلمی که پروانه نمایش دارد و در مهمترین جشنواره این مملکت اکران شده با ممنوعیت پخش مواجه می‌شود.

ramezan-zadeh-radan

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *