گرجستانی در گفتگو با فیلم نت نیوز:

طنز «ناردون» متفاوت است / از شرایط مالی تلویزیون راضی نیستم / مسئولان تلویزیون مردم پای را ماهواره نشانده اند

طنز «ناردون» متفاوت است / از شرایط مالی تلویزیون راضی نیستم / مسئولان تلویزیون مردم پای را ماهواره نشانده اند
بازیگر فیلم «ناردون» با اشاره به وجود طنزی متفاوت در این فیلم گفت: طنز این فیلم متفاوت تر از فیلم های کمدی است که در سینما ها در حال اکران است و حتی بازی من در این فیلم دیگر کارهایم تفاوت دارد.

سیروس گرجستانی بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها فیلم «ناردون» را بر پرده سینما دارد، در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که این روزها مردم از فیلم های کمدی و طنز خوب استقبال می کنند آیا دلیل حضورتان در فیلم «ناردون» آیا همین موضوع بود؟ گفت: وقتی فیلمنامه «ناردون» را خواندم داستان را خیلی پسندیدم و «ناردون» جنس طنز خاص خودش را دارد و با طنزهایی که در سینما دیدیم فرق می کند و مردم اگر فیلم را ببینند این موضوع را تشخیص می دهند.

وی افزود: مردم با تماشای این فیلم خسته از سینما خارج  نمی شوند، ضمن اینکه این فیلم طنز خود را پیدا کرده و مردم از فیلم راضی خواهند بود و از فیلمهایی خوب و سالمی است که کار کردم و راضی هستم.

بازیگر فیلم «ناردون» در پاسخ به این سوال که فکر میکنید در رقابت با دیگر فیلم های در حال اکران می تواند فروش خوبی داشته باشد؟ گفت: «ناردون» طنز خاص خودش را دارد و البته سلیقه مردم فرق می کند و ممکن ایت فیلم های دیگری را دوست داشته باشند، البته من طنزهایی که در این فیلم هست را در فیلم های دیگری ندیدم و حتی شکل طنزی که من بازی میکنم از دیگر فیلمهایم متفاوت است.

طلب هایم را از تلویزیون گرفته ام ولی از شرایط مالی رسانه ملی ناراضی هستم

گرجستانی در پاسخ به این سوال که شما از تلویزیون به سینما آمدید، اما چند سالی است که در تلویزیون کار نمی کنید علت این دوری از رسانه ملی چیست؟ گفت: چرا این را از من می پرسید، من که کارم بازی است و اگر به سینما آمده ام این حضور از تلویزیون بوده است و این سوال را باید از مسئولان تلویزیونی بپرسید که مردم را پای ماهواره و شبکه جم و فاطما گل کشانده اند.

وی افزود: یکی از دلایلی که من از تلویزیون ناراضی نیستم شرایط مالی است و البته طلب هایی داشتم که به هر روشی بوده گرفتم.

 

 

 

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *