تازه‌ترین مصوبات شورای صنفی نمایش اعلام شد

قرارداد «ماجان»، «شکلاتی» و «من و شارمین» ثبت شد

قرارداد «ماجان»، «شکلاتی» و «من و شارمین» ثبت شد
زمان اکران فیلم‌های «شکلاتی»، «ماجان» و «من و شارمین» تعیین شد.

شکلاتی به کارگردانی سهیل موفق، ماجان ساخته رحمان سیفی آزاد و من و شارمین بیژن شیرمرز در نوبت اکران قرار گرفتند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، غلامرضا فرجی درباره مصوبات جلسه ششم شهریورماه شورای صنفی نمایش گفت: «در این جلسه قرارداد فیلم «شکلاتی» سهیل موفق برای اکران در سرگروه زندگی پس از پایان نمایش فیلم خفگی ثبت شد. همچنین قرارداد دو فیلم «ماجان» رحمان سیفی‌ آزاد در سرگروه استقلال پس از فیلم فصل نرگس و فیلم «من و شارمین» بیژن شیرمرز در سرگروه قدس پس از فیلم ساعت 5 عصر به ثبت رسید.

او درباره دو فیلم «ماجان» و «من و شارمین» توضیح داد: «پیش از این قرارداد دو فیلم ایتالیا ایتالیا و خالتور ثبت شده بود اما با توجه به همزمانی اکران این دو اثر سینمایی که فضای طنز و شاد دارند با ماه محرم قرار بر این شد که دو فیلم «ماجان» و «من و شارمین» در گروه‌های سینمایی آن‌ها جایگزین شوند و اکران دو فیلم دیگر به بعد موکول شد.»

همچنین فرجی گفت: «فیلم تابستان داغ با توجه به اینکه فیلم پا تو کفش من نکن با یک هفته تأخیر در سینما ماندانا اکران شده بود، از چهارشنبه همین هفته (هشتم شهریورماه) در همین سینما اکران می‌شود. همچنین دو فیلم زیر سقف دودی و رگ خواب طبق آیین‌نامه شورا روز سه‌شنبه هفتم شهریورماه آخرین روز اکران خود را در سینماهای تهران، براساس سقف ۱۰ هفته اکران سپری خواهند کرد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *