با موضوع کتاب و کتابخوانی

«شابک» با بخش‌های جدید پخش می‌شود

«شابک» با بخش‌های جدید پخش می‌شود
در سری جدید برنامه «شابک» یک آیتم نمایشی اضافه شده است که به معرفی کتاب می‌پردازد و علی دهبان از فعالان رسانه‌ای بازیگر این بخش از برنامه است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، برنامه شابک به موضوع کتاب و کتابخوانی می‌پردازد و تلاش عوامل در این است که با نوعی همدلی، دغدغه کتابخوانی را با مردم به اشتراک گذارند.

یکی از بخش‌هایی که در سری جدید این برنامه به آن اضافه شده معرفی کتاب از طریق اجرای نمایش‌های کوتاه بوده است. بازیگر این بخش از نمایش‌ها که تا به این لحظه چندین قسمت از آن پخش شده علی دهبان بوده است.

علی دهبان که فعالیت رسانه‌ای نیز داشته است دانش آموخته رشته بازیگری و سینماست که فعالیت خود را از تئاتر آغاز کرده است. او پیش‌تر در سریال با من حرف بزن به کارگردانی اصغر توسلی، از فردا می‌ترسم، یک روز دیرتر و… به ایفای نقش پرداخته است.

این نمایش‌های کوتاه در برنامه «شابک» فضایی متفاوت برای یک برنامه تخصصی با موضوع کتاب ایجاد کرده و با فضایی شاد مخاطبش را به خواندن کتاب مورد نظر تشویق می کند.

گفت‌وگو با مهمانان در حوزه نشر و یا چهره‌هایی که علاقه‌مند به ترویج کتابخوانی هستند و معرفی کتاب از بخش‌های مختلف برنامه است. همچنین بخش گفت‌وگو با مردم، گزارش، پانویس، بیان موضوعات و پوشش برنامه‌های مرتبط با کتاب از جمله آیتم‌های برنامه است.

برنامه «شابک» به تهیه‌کنندگی رحیم صادق‌پور کاری از گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه سیماست که با مشارکت اداره کتاب بسیج در ۱۰۰ قسمت ۱۵ دقیقه‌ای تهیه شده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *