فراخوان سینه کلوب مدرسه ملی سینمای ایران

سینما را با سینما یاد بگیریم

سینما را با سینما یاد بگیریم
فراخوان سینه کلوب مدرسه ملی سینمای ایران برای سال تحصیلی جدید (مهر 97 تا مهر 98) منتشر شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، در متن فراخوان فراخوان سینه کلوب مدرسه ملی سینمای ایران آمده است:

«دانشجویان عزیز، اگر می‏‌خواهید هر هفته با بزرگان سینمای ایران گفت‌وگو کنید،

 به تماشای فیلم‌های روز سینمای ایران و جهان بنشینید، با برترین مدارس سینمایی جهان آشنا شوید و به مدرسه ملی سینمای ایران وارد شوید.

برای عضویت در سینه کلوب مدرسه ملی سینمای ایران اقدام کنید.

برنامه یک ساله سینه کلوب شامل نمایش و نقد و بررسی فیلم‌های روز مدارس مهم سینمایی جهان، مروری بر گزیده آثار سینماگران مطرح ایرانی با حضور فیلمساز و نیز فیلم‌های روز سینمای ایران و جهان است.

– مراحل و شرایط عضویت:

• ارسال تصویر کارت دانشجویی، شرح‏ حال (شامل فعالیت‌‏های عملی، پژوهشی و یا نگارشی در حوزه سینما) و شماره تماس تا تاریخ بیست‏‌و‏هفتم شهریورماه به آدرس پست‌ الکترونیک info@mmciran.com

• ظرفیت سینه کلوب 60 نفر است. بنابراین اولویت با متقاضیانی خواهد بود که بتوانند بر اساس رزومه و یا مدرک تحصیلی و صنفی ارسالی، شایستگی برای حضور را به نحو بهتری اثبات نمایند.

• هزینه عضویت برای دوره یک‏ساله، شامل 4 جلسه در هر ماه بصورت هفتگی، 920 هزار تومان است و برای دانشجویان ممتاز 20 درصد تخفیف در نظر گرفته می‏‌شود.

تاریخ اعلام اسامی نهایی اعضای سینه‌کلوب پایان شهریورماه در نظر گرفته شده و آغاز رسمی این دوره نیز از مهرماه برابر با آغاز سال تحصیلی جدید خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 22905246 داخلی 128 تماس حاصل نمایید.

همچنین مدرسه ملی سینمای ایران برنامه بلند مدت آموزشی بسیار متنوع برای تمام شاخه‌های تئوری و عملی سینما در دست اقدام دارد. برای کسب اطلاع از جدیدترین برنامه‌ها، ورکشاپ‌ها، مسترکلاس‌ها، سمینارها و همایش‌های مدرسه ملی سینمای ایران مرتب به بخش «آموزش» وب سایت مدرسه سر بزنید.

فراخوان سینه کلوب مدرسه ملی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *