با انتشار عکسی و متنی در اینستاگرام

سید محمود رضوی از شرایط سخت تولید «ماجرای نیمروز 2» گفت

سید محمود رضوی از شرایط سخت تولید «ماجرای نیمروز 2» گفت
سید محمود رضوی تهیه‌کننده فیلم «ماجرای نیمروز 2 - رد خون» به کارگردانی محمدحسین مهدویان که این روزها در کرمانشاه در حال فیلمبرداری است، با انتشار عکسی از خودش در پشت صحنه، از سختی‌های تولید برخی سکانس‌های این فیلم گفت و از تیم تولید و مردم روستاهای استان کرمانشاه تشکر کرد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، در متن اینستاگرامی سید محمود رضوی آمده است:

«سلام علیکم

«ماجرای نیمروز ۲» یا همان «رد خون» از نظر سنگینی و بزرگ بودن پروژه با تمام کارهای قبلی موسسه سیمای مهر قابل مقایسه نیست.

از روزی که فیلمبرداری شروع شده هر روز آن سخت و طاقت‌فرسا بوده و هست، اما ۱۸ روز اخیر سخت‌ترین روزهای پروژه بود که به لطف خدا خوب پیش رفت.

روزهایی که سکانس‌های پر بازیگر همراه با بیش از ۱۰۰ دستگاه خودروهای زرهی سبک و سنگین و روزانه چند صد هنرور و بعد از تمرین‌های فراوان باید اجرا می‌شدند، ولی به علت بعد مسافت از محل اسکان تا محل فیلمبرداری، کل تیم ۱۵۰ نفره ما وقت کافی برای استراحت نداشتند و بی اغراق می‌توانم بگویم کمتر از ۴ ساعت در روز فرصت استراحت پیدا می‌کردند، اما همه با هم و خستگی‌ناپذیر تمام تلاش خود را به کار بستند تا کار به نحو احسن و با بهترین کیفیت و بهترین خروجی پیش برود و سکانس‌های مهم و سخت فیلم، اجرا شود.

خدا را شاکرم و دست تک تک افراد گروه خوب «ماجرای نیمروز ۲، رد خون» را می‌بوسم که اینگونه از جان گذشته این روزها را سپری کردند.

البته روزهای سخت ما همچنان ادامه دارد و ما تا ۲ ماه دیگر با هم هستیم اما این روزها چیز دیگری بود!

همچنین باید از مردم خونگرم و همراه روستای کسان ترازگ، ترازگ عبدالله، میلگه سیاسیاه و روستاهای اطراف هم یاد کنم که در طول این مدت زندگی روزمره، رفت و آمد و راه‌های مواصلاتی آنها به علت حضور ما مختل شده بود اما غیر از همراهی و صبوری چیزی از این مردم ندیدیم.

تقدیر و تشکر از مسئولین شهرستان اسلام‌آباد و استان کرمانشاه هم بسیار است که باید حضوری به انجام آن بپردازم.

اما این متن را نوشتم برای یادآوری یک نکته مهم اول برای خودم و بعد برای همراهانم در ماجرای نیمروز، که یادمان باشد هر اتفاق خوبی برای این فیلم چه در اجزاء و چه در کل بیفتد محصول یک کار تیمی قوی، همراه و مصمم بود.

عکس: مجید طالبی

پ.ن: خواب ۵-۶ دقیقه‌ای در کنار صحنه !

خوابی چنین میانه ی میدانم آرزوست»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *