« سلفی » سعید آقاخانی در راه است

« سلفی » سعید آقاخانی در راه است
پیش تولید «سلفی» هنوز شروع نشده و سعید آقاخانی این روزها مشغول مهیا کردن شرایط برای جلوی دوربین بردن فیلم است.

به گزارش فیلم نت نیوز، این فیلم « سلفی» نام دارد. که فیلم نامه اش توسط آقاخانی به نگارش در آمده است. فیلمی،‌ که برخلاف ساخته قبلی این کارگردان، مضمونی کمدی دارد و آقاخانی قصد دارد به زودی آن را جلوی دوربین ببرد. «سلفی» داستان یک سوپر استار سینماست که به بهانه فیلم برداری،‌ خانواده اش را رها می کند و برای تفریح به بندرعباس می رود اما شک همسرش و تماس های او،‌ این بازیگر را مجبور می کند به تهران برگردد. او در مسیر بازگشت با اتفاقات جورواجوری روبه رو می شود.

در سینمای ایران تاکنون چند فیلم با مضمون بازیگران سینما ساخته شده که مهم ترینش « سوپراستار»‌،‌‌ « توفیق اجباری »،‌ سه جلد « ستاره ها »،‌ « مزاحم »‌ و « هنرپیشه » است. البته سال قبل نیز فیلم « ربوده شده » (‌بیژن میرباقری) با همین مضمون ساخته شد که هنوز اکران عمومی نشده است.

پیش تولید «سلفی» هنوز شروع نشده و سعید آقاخانی این روزها مشغول مهیا کردن شرایط برای جلوی دوربین بردن فیلم است. هنوز مشخص نیست آقاخانی در این فیلم بازی می کند یا نه، اما به احتمال زیاد مثل «‌لامپ صد » در فیلمش بازی نخواهد کرد. «‌لامپ صد » دو سال قبل ساخته شد و قرار است «سلفی» تازه ترین ساخته این کارگردان بعد از این فیلم باشد.

سعید آقاخانی این سال ها در مقام بازیگر فوق العاده بوده تا کارگردانی. او عید امسال در مقام کارگردانی سریال «بیمار استاندارد» را روی آنتن داشت. آقاخانی به عنوان بازیگر نیز چند تجربه جدی داشته که آخرینش «اروند» پوریا آذربایجانی است. فیلمی که در بخش مسابقه جشنواره بین الملل فجر حضور دارد. آقاخانی در این فیلم درنقش یک جانباز اعصاب و روان ظاهر شده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *