بهمن کیارستمی طی نامه‌ای درخواست کرد

مراسم سالگرد عباس کیارستمی با حضور وزیر بهداشت

مراسم سالگرد عباس کیارستمی با حضور وزیر بهداشت
در آستانه‌ی سالگرد درگذشت عباس کیارستمی، فرزند این فیلمساز، بهمن کیارستمی با ارسال نامه‌ای به وزیر بهداشت از او دعوت کرد تا در مراسمی به همین مناسبت شرکت کند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، کمتر از دو هفته‌ی دیگر سالروز درگذشت عباس کیارستمی است. مرگ او و نحوه‌ی رسیدگی پزشکان به بیماری او حواشی زیادی را در پی داشت. بهمن کیارستمی با ارسال نامه‌ای خبر از برگزاری مراسم سالگرد پدرش در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی داد. او همچنین از وزیر بهداشت دعوت کرد تا در این مراسم شرکت کند.

بهمن کیارستمی در این نامه نوشته است: « چهاردهم تیرماه اولین سال‌مرگ عباس کیارستمی است و قصد داریم اولین مراسم سال‌مرگ ایشان را در تالار امام علی (ع) واقع در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار نماییم.

حساسیت و مساعدت جنابعالی در طول یک سال گذشته و دستورات مکرر شما برای پیگیری پرونده به سازمان‌های ذیربط، موجب شد تا بالاخره کارشناسی دقیق پرونده در سازمان نظام پزشکی و پزشکی قانونی به اتمام برسد؛ گرچه هنوز نتیجه بررسی‌ها به طور رسمی و عمومی اعلام نشده. بر همین اساس از جنابعالی دعوت می‌نماییم در مراسم سال‌مرگ عباس کیارستمی در دانشگاه علوم پزشکی حضور یابید و آن چه را که از نتیجه‌ی بررسی پرونده لازم می‌دانید بیان نمایید.  جز جنابعالی از سه مقام مسئول در بررسی این پرونده برای حضور و سخنرانی دعوت به عمل آورده‌ایم و این مراسم سخنران دیگری نخواهد داشت: دکتر ایرج حریر چی (قائم مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت)، دکتر علیرضا زالی (رئیس سازمان نظام پزشکی کشور)، دکتر احمد شجاعی (رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور).

پیشاپیش از مساعدت شما برای برگزاری این مراسم در دانشگاه علوم پزشکی و حضور جنابعالی در اولین سال‌مرگ عباس کیارستمی سپاس‌گزاریم. »

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *