پوران درخشنده در گفتگو با فیلم نت نیوز اعلام کرد:

«زیر سقف دودی» به دنبال 2 نابازیگر خاص / طلاق عاطفی و ازدواج سفید موضوع فیلم جدید درخشنده

«زیر سقف دودی» به دنبال 2 نابازیگر خاص / طلاق عاطفی و ازدواج سفید موضوع فیلم جدید درخشنده
کارگردان «زیر سقف دودی» با بیان اینکه از میان 20 هزار نفر برای تست بازیگری تنها تنها 30 نفر انتخاب شده اند گفت: هنوز 2 نا بازیگر دیگر نیاز دارم که در میان این تعداد در خواست وجود نداشتند.

پوران درخشنده در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که آخرین اتفاقات فیلم جدید شما به نام «زیر سقف دودی» چیست؟ گقت: فراخوانی را برای انتخاب چند نابازیگر دادیم تا بتوانیم برای نقش های فرعی از آنها استفاده کنیم که 20 هزار نفر برای این فراخوان اقدام کردند و احساس کردم که چقدر جوان ها به هنر علاقه مند هستند و البته خیلی کم به آنها و موضوعات و دغدغه هایشان می پردازیم.

وی افزود: از میان این 20 هزار نفر جمعا 30 نفر را انتخاب کرده ام.

کارگردان فیلم «زیر سقف دودی» در پاسخ به این سوال که شنیده شده هنور درگیر انتخاب 2 نابازیگر دیگر هستید؟ گفت: برای تکمیل بازیگران «زیر سقف دودی» هنوز 2 نابازیگر دیگر نیاز دارم که از میان 20 هزار نفر هنوز فردی را برای این نقش پیدا نکرده ام، این 2 نفر باید فیزیک خوبی داشته باشند و البته توانایی بازیگری در نقشی که قرار است بازی کند که البته نقش سختی است هم داشته باشند.

درخشنده در پاسخ به این سوال که ممکن است برای انتخاب این 2 بازیگر باقی مانده به سراغ خود بازیگران سینما بروید؟ گفت: ترجیح می دهم این 2 نفر نابازیگر باشند، ولی هنوز به این نتیجه نرسیده ام که اگر نابازیگر پیدا نکردم به سراغ بازیگر سینما بروم یا نه.

 

 

 

 

 

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *