طبق آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران، «نفس» نیم‌میلیاردی شد

روزهای سرد، سالن‌های سینمای گرم

روزهای سرد، سالن‌های سینمای گرم
آمار فروش هفتگی فیلم‌ها نشان می‌دهد سرمای هوا و بارش برف پاییزی از رغبت مخاطبان به سینما کم نکرده‌است. در هفته‌ای که گذشت یک فیلم کمدی هم به ترکیب متنوع فیلم‌های روی پرده اضافه شد.
به گزارش فیلم‌نت نیوز؛کمدی «مشکل گیتی» به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه‌کنندگی حبیب اسماعیلی که نمایش آن از سوم آذر ماه در پایتخت آغاز شده، در دو روز اول اکران  فروشی حدود ۴۰ میلیون تومان داشت. این فیلم در تهران 21 سالن سینمایی در اختیار دارد و اکران آن در شهرستان‌ها هم با پایان ماه صفر شروع می‌شود.

«مشکل گیتی» داستانی درباره‌ی فضای مجازی دارد و قصه‌ی زوجی به نام ایرج و گیتی را روایت می‌کند که زندگی‌شان به خاطر توهمی که بر اثر زندگی اینترنتی گیتی ایجاد شده در آستانه‌ی فروپاشی قرار دارد. حمید فرخ‌نژاد، یکتا ناصر، امیرحسین رستمی، بهنوش بختیاری، رویا نونهالی، امید روحانی، رامین ناصر نصیر، پانته‌آ مهدی‌نیا، فریبا نادری، حسن اسدی، علی عبادت‌طلب بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

طبق آخرین آمارهای اعلام‌شده، «نفس» نرگس آبیار که اکران آن از 19 آبان آغاز شده، تاکنون فروشی 545 میلیون تومانی داشته و به این ترتیب از مرز نیم میلیارد عبور کرده است.

فروش کل  «سیانور» بهروز شعیبی، 2 میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان اعلام شده است. این فیلم در مدت 37 روز اکران در تهران با ۱۹ سالن تا چهارم آذرماه یک میلیارد و ۵۱۲ میلیون و در شهرستان‌ها با در اختیار داشتن بیش از ۵۵ سالن در مدت 37 روز اکران ۷۷۸ میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم «نیمه‌شب اتفاق افتاد» به کارگردانی تینا پاکروان با در اختیار داشتن ۴۰ سالن سینمایی به فروش یک میلیارد و 330 میلیون تومان رسیده است.

«یتیم‌خانه­­‌ی ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی در ۲۰ سالن کشور ۴۶۵ میلیون تومان فروش داشته و فیلم «متولد ۶۵»مجید توکلی که در ۳۳ سالن سینمایی اکران می‌شود، تاکنون فروشی حدود ۸۲۰ میلیون تومان در کل کشور داشته است.

«خشکسالی و دروغ» فیلم اول پدرام علیزاده در تهران ۱۵ سالن در اختیار دارد و تاکنون یک میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان در سینماهای پایتخت فروخته است. همچنین ۲۸ سالن سینمایی در شهرستان‌ها این فیلم را اکران می‌کنند. «خشکسالی و دروغ» با احتساب فروش ۸۹۰ میلیونی سینماهای شهرستان مجموعا به فروش کل دو میلیارد و ۵۰۷ میلیون تومانی در مدت 56 روز اکران خود رسیده است.

فیلم‌ «فروشنده» هم که با پایان مهلت قانونی اکران راهی سینماهای گروه سینمایی آزاد و هنروتجربه شده بود و در حال حاضر در ۹ سینمای تهران به صورت تک‌سانس نمایش داده می‌شود. سینما کورش تهران تنها سالنی‌ است که «فروشنده» را در سانس‌های کامل نمایش می‌دهد و این فیلم  در ۱۵ سینمای شهرستان هم روی پرده است.

همچنین، کمدی موزیکال «آس و پاس» ساخته‌ی آرش معیریان که 37 روز از آغاز اکران آن در سینماهای کشور می‌گذرد به فروشی دو میلیارد و 300 میلیونی رسیده است.

در روزهای اخیرنام فیلم «سلام بمئی» هم در فهرست بلیت‌فروشی‌های سینماها قرار گرفته است و در‌ حالی‌که هنوز 5 روز به زمان اکران رسمی آن باقی مانده است، مورد استقبال تماشاگران قرار گرفته است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *