ایوبی در گفتگو با فیلم نت:

روحانی به افتتاحیه فیلم فجر نمی آید/ اختتامیه را نمی دانم

روحانی به افتتاحیه فیلم فجر نمی آید/ اختتامیه را نمی دانم
رئیس سازمان سینمایی گفت: برنامه های جشنواره به رئیس جمهور اعلام شده است و ایشان با همه علاقه ای که به سینما دارند در مراسم افتتاحیه حضور ندارند.

حجت الله ایوبی در گفتگو با فیلم نت نیوز، درخصوص حضورحجت الاسلام حسن روحانی  رئیس جمهور در مراسم افتتاحیه فیلم فجر گفت: گمان نمی کنم رئیس جمهور به این مراسم بیایند، البته ما برنامه ها را به ایشان اعلام کرده ایم و علاقه ایشان به سینما را می دانیم، ولی انتظار نداریم با همه گرفتاری هایی که دارند بتوانند به مراسم افتتاحیه حضور داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در مراسم اختتامیه رکتر روحانی حضور دارند؟ گفت: نمی دانم.

نمی توانیم بگوییم سینمای ایران تفاوت اساسی کرده است

رئیس سازمان سینمایی در پاسخ به این سوال که فیلم های جشنواره فجر را دیده اید گفت: برخی از فیلم ها را دیده ام و به نظر من مردم فیلم های خوبی خواهند دید و سینمای ایران ادامه سینمای ایران است و نمی توانیم بگوییم سینمای ایران تفاوت اساسی کرده است و همان اهالی سینما ایران حضور دارند ولی از جهت تولید نسبت به سال های قبل فیلم های بیشتری به جشنواره آمده است.

ایوبی ادامه داد: فیلم اولی ها آنچنان درخشان هستند و فیلمهای اولی خوبی برای جشنواره ارسال شده است و برای هیات داوران  انتخاب سخت بود و برای اهالی سینما امیدآفرین است و من شخصا شجنواره امسال را پیگری میکنم و حتما مشاوره هم می دهم.

مراسم افتتاحیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر دقایقی است که در تالار وحدت آغاز شده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *