پیش از نمایش عمومی در ایران

«رفتن» در ترکیه اکران می‌شود

«رفتن» در ترکیه اکران می‌شود
فیلم «رفتن» به کارگردانی نوید محمودی بزودی در سینماهای کشور ترکیه به نمایش درمی‌آید. «رفتن» هنوز فرصت اکران در ایران را پیدا نکرده است.

فیلم سینمایی رفتن ساخته برادران محمودی که ماه گذشته به طور همزمان در فستیوال‌های بین‌المللی فیلم «مونیخ» آلمان و «شانگهای» چین حضور داشته به‌زودی در ترکیه اکران خواهد شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، قرار داد اکران فیلم رفتن به تازگی توسط پخش‌کننده بین‌المللی فیلم شرکت فرانسوی  «دریم لب» به مدیریت نسرین میرشب  به امضا رسیده و به زودی متریال لازم برای اکران در اختیار خریدار ترکیه‌ای قرار خواهد گرفت. دوسال پیش هم همین خریدار ترک، فیلم سینمایی چند مترمکعب عشق برادران محمودی نماینده سینمای افغانستان در اسکار بهترین فیلم خارجی زبان را در ترکیه اکران کرده است.

در یک سال گذشته فیلم «رفتن» به کارگردانی نوید محمودی موفق به دریافت تقدیر ویژه کارگردانی جشنواره بوسان، بهترین بازیگری از فستیوال بین‌المللی فیلم مراکش و جایزه بهترین فیلم از فستیوال بین المللی تریپولی شده است. فیلم «رفتن» در افغانستان، آمریکا و بلژیک اکران شده است ولی تا امروز فرصت نمایش در سینماهای ایران را پیدا نکرده است.
داستان فیلم «رفتن» قصه‌ی فرشته و نبی است و عشقی که در پیچ و تاب رسیدن و نرسیدن در غبار گم می‌شود، قصه‌ی عشقی که از همه چیز غیر از  معشوق رنج می‌بیند، «رفتن» قصه درد است، درد خانه به دوشی درد مهاجرت.
فیلم «رفتن» محصول مشترک ایران و افغانستان است.

رضا احمدی، فرشته حسینی، بهرنگ علوی، نازنین بیاتی، مسعود میرطاهری، سینا سهیلی، محفوظ محمودی، افشین اخلاقی، بشیر احمد و شمس لنگرودی از بازیگران این فیلم هستند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *