دومین حضور برادران محمودی در جشنواره استانبول

«رفتن» در بخش مسابقه جشنواره استانبول شرکت می‌کند

«رفتن» در بخش مسابقه جشنواره استانبول شرکت می‌کند
فیلم «رفتن» برادران محمودی در بخش مسابقه سی‌و‌ششمین دوره فستیوال بین‌المللی فیلم استانبول پذیرفته شد.

این فیلم پس از شرکت در چند جشنواره آمریکایی، با حضور برادران محمودی در ترکیه به نمایش درمی‌آید. رفتن که اولین فیلم سینمایی نوید محمودی در مقام کارگردان است، تا به امروز در فستیوال‌های بین‌المللی فراوانی از جمله بوسان کره جنوبی – تسالونکی یونان – تالین استونی – بریزبن استرالیا – مراکش مراکش – کرالا هند – داکا بنگلادش – پونا هند – یشوانت هند – گوتنبرگ سوید – پورتلند امریکا – ویسکانسین امریکا – میدلیست امریکا و … حضور داشته و موفق به کسب دو جایزه از فستیوال بوسان و مراکش شده است.

سی و ششمین فستیوال بین‌المللی فیلم استانبول ترکیه از ۱۶ تا ۲۷ فروردین ماه سال ۹۵ با حضور فیلم‌هایی از سرتاسر جهان برای دریافت جایزه بزرگ فستیوال برگزار می‌شود.

برادران محمودی دو سال پیش هم با فیلم سینمایی چند متر مکعب عشق به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه‌کنندگی نوید محمودی در این فستیوال حضور داشته‌اند و این دومین حضورشان در فستیوال بین المللی فیلم استانبول به شمار می‌رود.

شرکت دریم لب به مدیریت نسرین میرشب امتیاز پخش بین‌الملی فیلم سینمایی «رفتن» به تهیه‌کنندگی جمشید محمودی را برعهده دارد. فیلم سینمایی رفتن محصول مشترک ایران و افغانستان است.

رفتن قصه فرشته و نبی قصه‌ی عشقی که در پیچ و تاب رسیدن و نرسیدن در غبار گم می‌شود. قصه عشقی که از همه چیز غیر از معشوق  رنج می‌بیند. رفتن قصه درد است، درد خانه به دوشی درد مهاجرت.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *