« در سکوت » به زودى آماده نمایش مى شود

« در سکوت » به زودى آماده نمایش مى شود
فيلم "در سکوت" عنوان اولین ساخته بلند ژرژ‌ هاشم‌زاده به حساب می‌آید که تهیه‌کنندگی آن را سعید ملکان بر عهده دارد.

به گزارش فیلم نت نیوز،  فیلمی که از حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر بازماند و حالا چشم به اکران عمومی دوخته است.

ژرژ‌ هاشم‌ زاده کارگردان این فیلم گفت: پیش از این قرار بود تا قبل از ایام نوروز 95 مراحل فنی فیلم سینمایی “در سکوت” به پایان برسد که به علت تعطیلات نوروز مراحل فنی فیلم به طول انجامید.

وی افزود: در حال حاضر صداگذاری این فیلم سینمایی توسط محمد کشفی در استدیو بهمن آخرین روزهای خود را پشت سر می‌گذارند و به طور همزمان جلوه‌های ویژه کامپیوتری فیلم توسط بهنام خاکسار و همچنین ساخت موسیقی نیز توسط علیرضا کهن‌دیری به پایان رسیده است.

فیلم “در سکوت” روایتگر داستان زنی است که بعد از بیست سال به ایران بر می‌گردد و با پدیده‌های جدیدی مواجه می‌شود که هر یک از آنها یادآور می‌شوند چرا مجبور به ترک وطن شده است.

این فیلم کاملا اجتماعی است و به روابط میان آدم‌ها می‌پردازد و به لحاظ فرم کاملا شهری است و قصه آن در تهران اتفاق می‌افتد.

ژرژ ‌هاشم‌زاده در اولین تجربه کارگردانی خود از حضور بزرگانی همچون سعید پورصمیمی، احترام السادات برومند و فاطمه معتمد‌آریا بهره می‌برد که در این میان حضور پورصمیمی در این فیلم پس از چهار سال است. علاوه بر پورصمیمی، برومند و معتمدآریا بازیگرانی از جمله علیرضا کمالی، پانته‌آ پناهی‌ ها، ویشکا آسایش، سوگل خلیق، حمید نیکدل و محمدوضا غفارى به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *