معرفی هیات داوران

 درویش و افخمی در جمع داوران جشنواره بین‌المللی فیلم 100

 درویش و افخمی در جمع داوران جشنواره بین‌المللی فیلم 100
هیات داوران یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های 100 ثانیه‌ای معرفی شدند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های 100 ثانیه‌ای با اعلام این خبر اسامی این هیات را به ترتیب معرفی کرد: احمدرضا درویش، بهروز افخمی، هادی مقدم‌دوست، حبیب احمدزاده، محمدرضا خردمندان.

برپایه این خبر، 141 اثر به دو بخش اصلی (مسابقه ملی) و مسیر تجربه شامل 106 اثر در بخش اصلی و 35 اثر در بخش مسیر تجربه به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 ثانیه‌ای راه یافتند. این آثار از میان 1179 اثر در بخش اصلی و 565 اثر در بخش مسیر تجربه انتخاب شدند.

در این خبر یادآور شد: جشنواره بین‌المللی فیلم‌های 100 ثانیه‌ای در قالب بخش‌های «مسابقه سینمای 100 ثانیه‌ای ایران» شامل دو بخش «اصلی» و «در مسیر تجربه» در زمینه‌های مستند، داستانی، پویانمایی و مسابقه سینمای 100 ثانیه‌ای جهان در زمینه آثار مستند، داستانی، پویانمایی طراحی شده و در این دوره در سه محور موضوعی «اخلاق و سبک زندگی»، «اخلاق و فرهنگ کار»، «اخلاق و اقتصاد مقاومتی» برنامه‌ریزی شده و فیلم‌ها باید ملهم از این سه محور کلی تولید شده باشند.

شایان ذکر است جشنواره بین‌المللی فیلم‌های 100 ثانیه‌ای به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی و به دبیری علی قربانی طی روزهای 4 تا 6 اسفندماه در تهران و در پردیس سینمایی آزادی برگزار می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *