علی مصفا و شبنم مقدمی در یک فیلم اولی همبازی شدند

«درساژ» با شبنم مقدمی کلید خورد

«درساژ» با شبنم مقدمی کلید خورد
«درساژ» به عنوان اولین فیلم بلند سینمایی پویا بادکوبه که پیش از این به عنوان کارگردان مطرح آگهی‌های تبلیغاتی شناخته می‌شد، مقابل دوربین رفت.

فیلم درساژ اولین کار بلند سینمایی پویا بادکوبه به تهیه‌کنندگی روح الله و سمیرا برادری اواخر هفته گذشته درمهرشهر کرج کلید خورد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلمنامه «درساژ» راحامد رجبی به نوشته  است که پیش از این نویسندگی فیلمنامه‌هایی همچون فصل باران های موسمی، پرویز و پریدن از ارتفاع کم را در کارنامه خود دارد. حامد رجبی برای فیلم «پریدن از ارتفاع کم» از شصت و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی برلین جایزه بخش داوران بین‌المللی منتقدان فیلم (فیبرشی) را دریافت کرده است.

«درساژ» داستان زندگی دختری 16ساله است که در دوراهی ایستاده است. این فیلم اواخر هفته گذشته در مهرشهر کرج کلید خورد و تا کنون شبنم مقدمی جلوی دوربین رفته است.
در «درساژ» علی مصفا، شبنم مقدمی، یسنا میرطهماسب، جلال فاطمی، سیامک ادیب، علی صلاحی، شایان فصیح زاده، به افرید غفاریان، رامبد مطلبی، لطف الله سیفی، محسن افتاب سوار، باسط رضایی، نعیم بختیاری، شبنم دادخواه، مهرانا سمامی، رضا نجفی، سیروس معصومی، سینا موسوی با معرفی نگار مقدم بازی می‌کنند.
هنوز موضوع و خط داستانی «درساژ» از طرف عوامل تولید فیلم اعلام نشده اما اگر حامد رجبی فیلمنامه «درساژ» را در حال و هوای فیلمنامه‌های قبلی‌اش نوشتهخ باشد می‌توانیم منتظر فیلمی از جنسل سینمای مستقل و حتی شاید نزدیک به حال و هوای ساخته‌های مجید برزگر باشیم.
پویا بادکوبه پیش از این به عنوان کارگردان  آگهی‌های تبلیغاتی شناخته شده است و در این بخش جوایز بین‌المللی متعددی در کارنامه خود دارد. او همچنین در حوزه کارگردانی تئاتر، ساخت برنامه‌های تلویزیونی  و ساخت فیلم کوتاه فعالیت داشته است.

کیوان مقدم که در سال‌های اخیر با کارگردان‌های صاحب نامی همچون اصغر فرهادی در فروشنده و بهمن فرمان‌آرا در دل دیوانه همکاری داشته، طراحی صحنه «درساژ» را بر عهده دارد. روح‌الله و سمیرا برادری هم تهیه‌کنندگان اولین فیلم پویا بادکوبه هستند. احتمال باران اسیدی به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها آخرین فیلمی است که روح‌الله برادری تهیه‌کنندگی آن را برعهده داشته است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *