سومین جشنواره سینه ایران در تورنتو برگزار می‌شود

معرفی داوران جشنواره سینه ایران

معرفی داوران جشنواره سینه ایران
داوران جشنواره سینه ایران انتخاب و معرفی شدند. سومین جشنواره سینه ایران در روزهای 17 تا 19 نوامبر سال جاری و در شهر تورنتو کانادا برگزار شود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، جشنواره سالانه فیلم سینه ایران در روزهای 17 تا 19 نوامبر سال جاری و در شهر تورنتو کانادا برگزار شود. مدیران جشنواره در تدارک سومین سال برگزاری آن هستند و با دعوت از منتقدین نشریات معتبر، پژوهشگران سینمایی، افراد اهل فن صنعت سینما و همچنین برنامه‌ریز جشنواره تیف (TIFF: Toronto International Film Festival) بر آن‌اند که سطح کیفی جشنواره و نیز وجهه جهانی‌اش را به گونه‌ای چشمگیر و بیش از پیش افزایش دهند.

از آنجا که اکثر فیلم‌های ایرانی به وسیله داوران ایرانی ارزیابی شده‌اند، در جشنواره پیش رو، سعی بر آن است که از داورانی غیر ایرانی بیشتر استفاده شود، و بناست که در پایان نیز از برندگان در زمینه‌های بهترین فیلم، بهترین بازیگر مرد، بهترین بازیگر زن، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه و بهترین فیلمبرداری تقدیر به عمل بیاید.

نام اعضای کمیته داوری جشنواره به قرار زیر است:

نیک دیویس: منتقد نشریه سینمایی فیلم کامنت و استاد دانشگاه نورث وسترن، سوفیا بُدانویچ: فیلمساز (فیلم‌های خانه خوشبختی و هرگز تک خوری نکن)، جِسی کامینگ: برنامه‌ریز فستیوال جشنواره تورنتو (تیف) در بخش آوانگارد، تینا حسن‌نیا: عضو انحمن منتقدان فیلم تورنتو و نویسنده تنها کتاب انگلیسی پیرامون اصغر فرهادی (اصغر فرهادی: زندگی و سینما)

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *