داوران برنامه‌های تلویزیونی و گزارش‌های خبری جشنواره«سلامت» اعلام شدند

داوران برنامه‌های تلویزیونی و گزارش‌های خبری جشنواره«سلامت» اعلام شدند
داوران برنامه های تلویزیونی و گزارش های خبری جشنواره فیلم سلامت که مسئولیت آن را دکتر رضا پورحسین مدیر شبکه ۴ و قائم مقام سیما برعهده دارد، انتخاب و اعلام شدند.

به گزارش فیلم نت نیوز، امیر مهرداد خسروی، منصور ضابطیان،  آبتین مهدی پور، مهدی قاسمی و شهرام کجوری داوری آثار بخش برنامه های تلویزیونی و گزارش های خبری را عهده دار هستند.

خسروی از مجریان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و گوینده ی رادیو و مولف کتاب است. برخی از آثار مستند، مجموعه ها و برنامه های تلویزیونی که وی در مقام نویسنده ،کارگردان و تهیه کننده بوده عبارتند از :علی انسان الهی ،اشکهای یاس ، در ساحت اندیشه ، یاس کبود، کرانه های عرفان، روزهای خدا و مستند ترانه های بیدار.گفتگو های تلویزیونی روشنا ،میز گرد تلویزیونی تا آسمان،مجموعه میزگردهای تلویزیونی کیمیا ،مجموعه میزگردهای تلویزیونی عقل و عشق ومجموعه میزگردهای تلویزیونی عصر ایمان.

منصور ضابطیان روزنامه‌نگار، کارگردان، مجری و تهیه‌کننده است. رشته تحصیلی او علوم ازمایشگاهی و سپس سینما بوده است. ضابطیان کتابی با عنوان «مارک و پلو» نوشته که حاوی شرح سفرهایش در قالب مصاحبه و گزارش به کشورهای فرانسه، اسپانیا، لبنان، هندوستان، ایتالیا، اتریش، ارمنستان، کره جنوبی و آمریکاست. او دو سال پی در پی جایزه قلم بلورین بهترین گفت وگوی سال و یک سال هم جایزه قلم بلورین بهترین گزارش سال را در جشنواره مطبوعات کسب کرده است . برنامه های رادیو هفت و صد برگ از جمله برنامه های ضابطیان بوده است.

آبتین مهدی پور  پزشک عمومی است و از زمان راه اندازی شبکه سلامت تا اردیبهشت ۹۴ مدیریت این شبکه را به عهده داشته و هم اکنون مدیر کل بازنشستگی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

محمدمهدی قاسمی پیش از این  سابقه ۱۳ سال کار در رسانه ملی را در سمت‌های مدیر رادیو سلامت و شبکه آموزش داشتع و تا به حال سمت هایی نظیر مدیر و قائم‌مقام شورای سیاست گذاری سلامت از بدو تاسیس تا سال ۱۳۸۶، مشاور سلامت معاون امور مجلس و استان‌ها، صداوسیما و مشاور رئیس سازمان صداوسیما در امور جوانان انتصاب شده است. وی هم اکنون مدیر شبکه تازه تاسیس «ایران» است.

شهرام کجوری پیش از این مدیر پخش شبکه های چهار و ورزش سیما، مدیر گروه دانش شبکه چهار سیما و مدیر گروه جامعه و ورزش شبکه ورزش سیما بوده و هم اکنون مدیر طرح و برنامه شبکه آموزش سیما است.
نخستین جشنواره فیلم سلامت به ریاست دکتر سیدمحمدهادی ایازی و دبیری دکتر ابراهیم داروغه زاده از ۱ تا ۵ شهریور در پردیس چارسو برگزار خواهد شد.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت www.honarsalamat.com  و یا کانال تلگرام telegram.me/honarsalamat   اطلاعات بیشتری  دریافت کنند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *