بی‌حاشیه ترین فیلم سامان مقدم به شبکه نمایش خانگی آمد

بی‌حاشیه ترین فیلم سامان مقدم به شبکه نمایش خانگی آمد
فیلم"نهنگ عنبر" ساخته ی سامان مقدم، بالاخره با اخذ مجوزهای لازم، در شبکه نمایش خانگی منشر شد.

به گزارش فیلم نت، بالاخره فیلم ” نهنگ عنبر” بعد از اینکه توانست مجوز پخش در نمایش خانگی را به دست بیاورد، از چهارشنبه 23 دی ماه ، توزیع شد. اما نکته ی جالب در مورد این فیلم این است که حواشی اطرافش، هم در زمان اکران در سینما ها رخ داد و هم در هنگام اخذ مجوز برای حضور در بازار نمایش خانگی. ولی سامان مقدم، کارگردان این فیلم، معتقد است که “نهنگ عنبر” یکی از بی حاشیه ترین آثار اوست

در زمان اکران این فیلم اینگونه شنیده می شد که سینماهای حوزه هنری و شهرداری به صورت غیر مستقیم این فیلم را تحریم کرده اند. اما  مشکل اصلی در تاخیر صدور پروانه نمایش ویدیویی فیلم استفاده از صدای یکی از خوانندگان زن بریتانیایی در بخشی از فیلم بود.که این مورد با جایگزینی موزیکی دیگر بجای صدای این خواننده برطرف شد.

بازیگران نام آشنای زیادی در این فیلم حضور دارند : رضا عطاران، مهناز افشار، هانیه توسلی، امیرحسین رستمی، ویشکا آسایش، نادر سلیمانی و …

اما اگر بخواهیم به خلاصه ی داستان این فیلم هم اشاره کنیم، باید این گونه بگوییم که : ارژنگ صنوبر، مردی ۵۰ ساله است که در زندگی خود دچار تجربه‌های سخت و متفاوت عاشقانه‌ای می‌شود و فیلم بازگوکننده آنهاست.داستان زندگی او با ایام انقلاب،جنگ،فضای دهه شصت و تغییرات مدنی دهه هفتاد همراه می شود و موقعیتهای او در هر کدام از این زمانها به شکلی باعث به وجود آمدن صحنه های خنده دار می شود.

به کسانی که دوست دارند به تماشای یک فیلم کمدی که از دریچه ی جالبی به فضاها نگاه می کند و به شکلی صحیح خنده ی مخاطب می شود، بنشینند، پیشنهاد می کنیم این فیلم را با بهترین کیفیت از سایت فیلم نت تهیه کنند و با تماشای آن لحظات شادی در کنار خانواده داشته باشند.

nahang_anbar3nahang_anbar6nahang_anbar1nahang_anbar2

nahang_anbar5

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *