آخر هفته با فیلم نت؛

دانلود برترین فیلم ها از فیلم نت – هفته اول

دانلود برترین فیلم ها از فیلم نت – هفته اول
در آخرین روز های هفته به تماشای فیلم های جدا مانده، گینس و قسمت های سریالهای شهرزاد و بریگینگ بد بنشینید.

به گزارش فیلم نت، فیلم نت برای روزهای پایانی هفته جاری فیلم ها و سریالهای مختلفی را در ژانر های متفاوت از خانوادگی تا جنایی برای پر کردن اوقات فراغت به مخاطبانش معرفی می کند.

فیلم نت این هفته قسمت پنجم سریال بریکینگ بد به کارگردانی وینس گیلیگان، پنجمین قسمت سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی، فیلم سینمایی گینس به کارگردانی محسن تنابنده، جدا مانده به کارگردانی مارتین اسکورسیزی در ژانر های خانوادگی و جنایی پلیسی را به شما معرفی می کند.

قسمت پنجم بریکینگ بد:

عنوان اصلی: Breaking Bad | «والتر وایت» معلم شیمی به نوع حادی از سرطان ریه مبتلا شده است.همین موضوع او را به سمت پخت و فروش شیشه سوق می‌دهد. یکی از دانش آموزان قدیمی والتر، به نام «جسی»، با او همکاری می‌کند.

دانلود قسمت پنجم سریال بریکینگ بد
قسمت پنجم شهرزاد:
در این قسمت از سریال شهرزاد اتفاق عجیبی بین فرهاد و شهرزاد رخ می دهد اتفاقی که همه چیز را تغییر می دهد.
دانلود قسمت پنجم سریال شهرزاد

فیلم گینس:

سه برادر در یک مزرعه پرورش شترمرغ در حاشیه تهران به‌سختی زندگی می‌کنند تا این‌که تصمیم می‌گیرند با یکی از شترمرغ‌ها نام خود را در گینس ثبت کنند. تلاش‌شان برای اجرای این تصمیم، آن‌ها را درگیر یک سری ماجراها می‌کند.

دانلود فیلم گینس

فیلم جدا مانده:

عنوان اصلی: The Departed | در جنوب بوستون، نیروی ویژه پلیس جنگی علیه مافیای جنایتکار ایرلندی-آمریکایی به راه انداخته است. در این میان پلیس مخفی جوانی به نام «بیلی» به دار و دسته جنایتکاران نفوذ کرده است، اما او تنها نفوذی نیست چرا که خبرچین جوانی وارد نیروی پلیس شده است.

دانلود فیلم جدا مانده

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *