سپند امیر سلیمانی در گفتگو با فیلم نت نیوز:

برای انتشار آلبوم موسیقی تنبل و بی پول هستم / «بخندیم» به زودی رونمایی می شود/ سرمایه گذارها انتظارات عجیبی دارند

برای انتشار آلبوم موسیقی تنبل و بی پول هستم / «بخندیم» به زودی رونمایی می شود/ سرمایه گذارها انتظارات عجیبی دارند
بازیگر فیلم «چک» گفت: به زودی مقدمات ضبط اولین آلبوم موسیقیم را آماده می کنم، هر چند برای سرمایه گذار مشکلاتی دارم و برخی از اسپانسرها انتظاراتی دارند که با روحیات من سازگار نیست.

سپند امیر سلیمانی که خوانندگی و بازیگری را با هم تجریه که است، در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که 2 قطعه به نامهای «دل بده» و «شب پاییز» با صدایت منتشر شد، آیا قراره به زودی اولین آلبومت منتشر بشه یا نه؟ گفت: خیلی دوست دارم این آلبوم منتشر شود، ولی کمی تنبل و البته بی پول هم هستم، ولی واقعا می خوام این کار را جدی انجام بدهم چون همیشه در خواندن جدی بودم.

وی افزود: من زمانی که کنکور شرکت کردم موسیقی امتحان دادم، ولی بازیگری قبول شدم و همیشه به موسیقی علاقه داشتم و ساز می زدم، ولی شاید این تک آهنگ ها برای اینکه نظر مخاطب را متوجه بشوم و ببینم چه چیزی دوست دارد بهتر باشد.

بازیگر فیلم «نان، عشق موتور هزار» در مورد 2 قطعه «دل بده» و «شب پاییز» گفت: «دل بده» یک کار  ضربی خوانی است و اولین بار در برنامه رادیو هفت به مناسبت چهلم زنده یاد احمدی پخش شد، اما «شب پاییز» یک کار اسلو راک است و من بازخورد خوبی از دانلود این تک آهنگ دیدم و شاید 70 تا 80 درصد مخاطبان راضی بودند و 10 درصد هم راضی نبودند، 10 درصد هم فحش دادند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تاکنون نتوانسته برای انتشار آلبومش سرمایه گذار پیدا کند، گفت: متاسفانه تا بحال دنبال اسپانسر نرفتم و شاید این بخاطر تنبلی باشد، البته برخی از اسپانسرها انتظاراتی دارند که با روحیات من سازگار نیست، مثلا شبیه یک خواننده لس آنجلسی بخوانم که سبک کارم با آن شخص هماهنگ نیست.

سپند امیر سلیمانی درخصوص کار جدیدش گفت: تک آهنگی به نام «بخندیم» را قراره به زودی منتشر کنیم و فکر می کنم اولین رونمایی این قطعه در برنامه خندوانه باشد و مهدی ایوبی هم شعر آن را سروده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اسم آلبوم و اشعار آماده شده است؟ گفت: نه، هنوز هیچی آماده نیست و من و علی اوجی یه رکورد خوبی داریم که یک ترک را در 17 ماه آماده کردیم ولی قرارمان این است که به زودی مقدمات آلبوم را آماده کنیم.

 

 

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *