ساخت تازه‌ترین فیلم مانی حقیقی از شهریور آغاز می‌شود

لیلا حاتمی در «خوک» مانی حقیقی بازی می‌کند

لیلا حاتمی در «خوک» مانی حقیقی بازی می‌کند
«خوک» هفتمین فیلم مانی حقیقی به زودی جلوی دوربین می‌رود.
 لیلا حاتمی در فیلم سینمایی خوک هفتمین ساخته مانی حقیقی مقابل دوربین خواهد رفت.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، پیش از این حضور حسن معجونی در «خوک» قطعی شده بود و به تازگی علاوه بر حاتمی، لیلی رشیدی، سیامک انصاری، علی باقری و آیناز آذرهوش به جمع بازیگران این فیلم پیوسته‌اند.

فیلمنامه «خوک» را خود حقیقی نوشته است و براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، فیلمبرداری از نیمه شهریورماه آغاز می‌شود.

محمود کلاری مدیریت فیلمبرداری این فیلم را برعهده دارد. این دومین همکاری کلاری و حقیقی بعد از آبادان و کارگردان مشغول کارند است.

نگار نعمتی به عنوان طراح لباس و امیرحسین قدسی به عنوان طراح صحنه در چهارمین همکاری خود با حقیقی حضور خواهند داشت. همکاری نعمتی و قدسی با حقیقی از پذیرایی ساده آغاز شده بود و بعد از اژدها وارد می‌شود و پنجاه کیلو آلبالو حالا نوبت به «خوک» رسیده است. این فیلم هفتمین فیلم مانی حقیقی در مقام کارگردان است که خود او نیز تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارد.

این روزها فیلم رگ خواب با بازی لیلا حاتمی روی پرده است. حاتمی برای بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

سال گذشته فیلم پر حاشیه «۵۰ کیلو آلبالو» به کارگردانی مانی حقیقی روی پرده رفت. حاشیه‌ها تا جایی ادامه پیدا کرد که علی جنتی وزیر وقت ارشاد صدور مجوز و نمایش این فیلم را «اشتباه» خواند. «۵۰ کیلو آلبالو» عاقبت از پرده پایین کشیده شد با این حال بیش از ۱۳ میلیارد تومان فروش کرد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *