علیرضا فرید:

« خنده‌های آتوسا » تاریخ مصرف ندارد

« خنده‌های آتوسا » تاریخ مصرف ندارد
علیرضا فرید گفت : برخی فیلم‌ها مصرفی هستند و برخی غیر مصرفی؛ «خنده‌های آتوسا» تاریخ مصرف ندارد.

به گزارش فیلم نت نیوز، علیرضا فرید کارگردان سینما در خصوص استقبال از اکران فیلم « خنده‌های آتوسا » گفت: فیلم‌های سینمای ما دو دسته‌اند. گروهی از فیلم‌ها مصرفی و تعدادی غیرمصرفی هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: فیلم‌های مصرفی در زمان اکران موفق و دیده می‌شوند و ممکن است پس از آن دیگر حرفی از آن‌ها به میان نیاید. اما فیلم‌های غیرمصرفی، همیشه ماندگار می‌شوند و متعلق به دوره و زمان خاصی نیستند. فیلم « خنده‌های آتوسا » از آن فیلم‌هایی است که تاریخ مصرف ندارد.
فرید ادامه داد: فیلم استقبال خوبی داشت و به اندازه خودش دیده شد. البته از آن فیلم‌هاست که در گذر زمان به تاریخ باز خواهد گشت.
وی در خصوص فعالت جدید خود در عرصه سینما اظهار داشت: قرار است فیلم جدیدی بسازم اما چون هنوز ساخت آن قطعی نشده، رسانه‌ای نمی‌کنم.
گفتنی‌است؛ اکران « خنده‌های آتوسا » به کارگردانی علیرضا فرید و با ایفای نقش باران کوثری، امیر جدیدی، بهار نوحیان، حسام شجاعی، آزاده میرزایی، فریبا آهنگ، اشکان مهری و با هنرمندی محمدرضا فروتن همراه با استوارت دنیسون از هشتم اردیبهشت آغاز شد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مرجان، موسی، آتوسا، استوارت، شیلا، احسان، بهزاد، شیرین و دکتر طاهری همگی مسافران قطار تهران استانبول هستند و …
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *