اولین حضور بین‌المللی فیلم «خانه دیگری» موفقیت‌آمیز بود

گوهر خیراندیش بهترین بازیگر جشنواره آمریکا شد

گوهر خیراندیش بهترین بازیگر جشنواره آمریکا شد
جایزه بهترین بازیگر جشنواره آمریکایی Action On Film به سینمای ایران رسید.

جایزه بهترین بازیگر جشنواره Action on Film به گوهر خیراندیش رسید.
به گزارش فیلم‌نت نیوز، گوهر خیراندیش برای بازی در فیلم سینمایی خانه دیگری ساخته بهنوش صادقی جایزه بهترین بازیگر جشنواره Action On Film را از آن خود کرد.
هیات داوران بخش سینمای ایران سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی Action On Film آمریکا در بخش فیلم‌های سینمایی، جایزه بخش بهترین بازیگر نقش اول این فستیوال را به گوهر خیراندیش برای بازی در فیلم «خانه دیگری» اهدا کردند.
ناصر هاشمی دیگر بازیگر فیلم «خانه دیگری» و گلاب آدینه با فیلم «آبجی» دیگر کاندیداهای بخش بهترین بازیگر این جشنواره بودند.
خیراندیش که به دلیل مشغله کاری نتوانست در این فستیوال حضور داشته باشد درباره این جایزه گفت: «بسیار خوشحالم که توانستیم نماینده شایسته‌ای برای سینمای کشورمان باشیم.»
گوهر خیراندیش گفت: «قرار بود فیلم سینمایی نیمه شب اتفاق افتاد هم در این فستیوال به نمایش درآید که با توجه به کیفیت پایین نسخه‌ای که برای دبیرخانه ارسال شده بود، در نهایت این فیلم پذیرفته نشد. متأسفانه به دلیل مشغله کاری نتوانستم در جشنواره حضور داشته باشم و دخترم آناهیتا اسماعیل خانی به نمایندگی از من این جایزه را دریافت کرد.»
جشنواره Action On Film آمریکا اولین حضور بین‌المللی «خانه دیگری» محسوب می‌شود. فیلمی که هنوز در داخل کشور به اکران عمومی درنیامده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *