ابراهیم حاتمی کیا:

حیدر فیلم «بادیگارد» آرمانگرا است

حیدر فیلم «بادیگارد» آرمانگرا است
کارگردان فیلم بادیگار در توصیف شخصیت اصلی فیلم جدیدش نوشت: «حیدر» وظیفه حفاظت از مسئولان بلندپایه کشور را برعهده دارد، حیدر شخصیت آرمان‌گرایی است.

به گزارش فیلم نت نیوز، ابراهیم حاتمی کیا در کانال  تلگرامش درخصوص داستان «فیلم بادیگارد» که جدیدترین اثر وی است و در گروه 2 بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نیز حضور دارد نوشت:

Body-Guard-1

 

داستان فیلم «بادیگارد» چیست؟

درباره بادیگاردی است به نام «حیدر» که وظیفه حفاظت از مسوولان بلندپایه کشور را برعهده دارد. نقش او را پرویز پرستویی بازی می‌کند. حیدر شخصیت آرمان‌گرایی است که مسائلی را در کارش می‌بیند و این مسائل او را نسبت به کارش دچار تضاد و شک و تردید می‌کند. مریلا زارعی نقش همسر حیدر را به عهده دارد؛ همسری که حیدر را عاشقانه دوست دارد و گویا رابطه‌ای از جنس رابطه حاج‌ کاظم و فاطمه در «آژانس شیشه‌ای» این بار بین حیدر و همسرش بازسازی شده. حیدر اما در داخل خانواده و از طرف دخترش دائما درباره ارتباط وظیفه و آرمان‌هایش مورد سؤال است. داستان اما از جایی آغاز می‌شود که اتفاقی برای یکی از مسوولان بلندپایه با بازی محمود عزیزی می‌افتد و این اتفاق مشکلاتی را برای حیدر به دنبال دارد. همه این اتفاقات حیدر را ساکت‌تر و تضادها و بحران‌های درونی‌اش را بیشتر می‌کند. حیدر در نهایت به عنوان محافظ یک دانشمند هسته‌ای به نام «میثم» تعیین می‌شود –که نقش او را بابک حمیدیان بازی می‌کند- و قرار است حیدر از او در مقابل ترور احتمالی محافظت کند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *