پس از موفقیت‌های متعدد در عرصه بین‌المللی و داخلی

«تنازع» همزمان در چهار جشنواره بین‌المللی

«تنازع» همزمان در چهار جشنواره بین‌المللی
مسعود حاتمی که تا چند روز آینده اولین تجربه‌ی بلند سینمایی خود را جلوی دوربین می‌برد، با فیلم کوتاه خود «تنازع» همزمان در چهار جشنواره بین‌المللی حضور دارد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم، تنازع هفته گذشته در جشنواره مادریا فنتستیک دیپلم افتخار بهترین فیلم تجربی را دریافت کرد.
جشنواره کلوژ رومانی، ملل اتریش و جشنواره فیلم رورال اسپانیا سه جشنواره دیگری است که تنازع به بخش مسابقه آنها راه پیدا کرده است.

فیلم تنازع در سال گذشته توانسته در عرصه بین‌المللی و داخلی موفقیت‌های بسیاری کسب کند. از آن جمله می‌توان به حضور در جشنواره بوسان و کسب جوایز متعددی ازجمله جوایزه بهترین فیلم و بهترین کارگردانی فیلم تجربی از جشنواره فیلم کوتاه تهران، جشن فیلم کوتاه سینمای ایران، جشنواره فیلم‌های بی‌کلام و جشنواره فیلم‌های تجربی استکهلم و جشنواره فیلم برنو در کشور چک، جشنواره فیلم مادریا در اسپانیا و…اشاره کرد.

موریانه عنوان فیلم جدید این کارگردان است که حدود دو ماه پیش، پیش تولید آن آغاز شده و تا اواخر فروردین نیز فیلمبرداری کار شروع می‌شود. لیست بازیگران و سایر عوامل فیلم طی چند روز آینده اعلام می‌شود.

موریانه، به لحاظ فرم اجرایی، در سینمای ایران و جهان، از ساختاری نو پیروی می‌کند و حاتمی در این روش که مدت‌هاست بر روی آن کار کرده از نظر زمان‌بندی رکورد تازه‌ای در سینمای ایران به جا خواهد گذاشت که البته این لازمه فرم اجرا و تولید این فیلم است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *