حضور حجت الله ایوبی در سینما حقیقت – فیلم نت

حضور حجت الله ایوبی در سینما حقیقت – فیلم نت
گزارشی از حضور رئیس سازمان سینمایی کشور در محل برگزاری جشنواره ی سینما حقیقت.

به گزارش فیلم نت، همواره حضور مسئولین در جشنواره ها مورد توجه اصحاب رسانه قرار می گیرد. بر اساس خبرهای رسیده، آقای حجت الله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی کشور هم سه شنبه شب 24 آذر ماه 1394 در سینما فلسطین، یکی از محلهای نمایش فیلمهای جشنواره ی سینما حقیقت، حضور پیدا کرده بود. در ادامه چند عکس از این حضور را می بینید:

Ayoubi2

Ayoubi3

Ayoubi

Ayoubi1

به گزارش خبرگزاری فارس، آقای ایوبی با حضور در سینما فلسطین، با تعدادی از فعالان عرصه ی مستند دیدار و گفتگو کرد.رییس سازمان سینمایی در ادامه با حضور در سالن شماره 2  سینما فلسطین در مراسم رونمایی از کتاب “هنر دقت” نوشته “احمد الستی” و مایکل اوپتیس حضور پیدا کرد.

سید مهدی طباطبایی نژاد دبیر نهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت، در ادامه ی این بازدید با اشاره به استقبال مخاطبان از فیلمهای به نمایش درآمده در این دوره از جشنواره ی سینما حقیقت، اعلام کرد که خوشبختانه اغلب آثار به نمایش درآمده در این دوره، با ازدحام علاقمندان مواجه شده است.

یکی دیگر از افرادی که سه شنبه شب در محل برگزاری جشنواره ی حقیقت حضور داشت، حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی رییس جمهوری بود.

همچنین مراسم ضیافت شام هم در هتل اسپیناس برگزار شد که در آن حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی،سید مهدی طباطبایی نژاد مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، محمد رضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، مرتضی رزاق کریمی معاون فرهنگی مرکز گسترش و داوران بخش های مختلف نهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت حضور داشتند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *