حذف فیلمهای دراکولا و درسکوت از جشنواره فیلم فجر و واکنش ویشکا آسایش

حذف فیلمهای دراکولا و درسکوت از جشنواره فیلم فجر و واکنش ویشکا آسایش
همواره حذف آثار هنرمندان از بخش مسابقه ی جشنواره ی فجر واکنشهایی را به همراه دارد. ویشکا آسایش هم به حذف آثاری که او بازی کرده بود، واکنش نشان داد.

به گزارش فیلم نت، بعد از اعلام اسامی فیلمهای شرکت کننده در بخش سودای سیمرغ و مشخص شدن نام فیلمهای حذف شده از این بخش، واکنشهای متفاوتی نسبت به فیلمهای حذف شده صورت گرفت. ویشکا آسایش هم که با دو فیلم” دراکولا” و ” در سکوت” قرار بود در این جشنواره حضور داشته باشد، با حذف هر دو اثر، نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. او در صفحه ی اینستاگرام خودش نوشت :

این همه زحمت آخرش هیچ. دو تا فیلمى که امسال کار کردم و خیلى خیلى دوست‌شون داشتم و شک نداشتم به جشنواره راه پیدا میکنه!! «در سکوت» به کارگردانى ژرژ هاشم زاده و «دراکولا» به کارگردانى رضا عطاران. اصلا نمیفهمم چرا !!

آسایش در ادامه واکنش علی سرتیپی ( تهیه کننده ی فیلم دراکولا) را در این مورد منعکس کرد. سرتیپی چنین گفته بود : با تمام احترامی که برای نظر هیات انتخاب قائل هستم اما مردم بهترین قاضی هستند و در زمان اکران خودشان درباره فیلم نظر خواهند داد. خود من و رضا هدف اصلی‌مان مردم است و آنها قطعا می‌بینند و نظر می‌دهند، اما این فیلم می‌توانست گرمای خوبی به جشنواره بدهد و فضای آن را گرم‌تر کند.

سرتیپی صحبتهای خودش را اینگونه ادامه داد : البته رضا عطاران به دلیل مریضی پدرش مجبور شد بعد از فیلمبرداری به مشهد برود و هنوز هم آنجاست و نسخه اولیه را در حد راف‌کات تحویل دادیم که شاید این نسخه نتوانسته مبنای قضاوت درست هیات انتخاب قرار بگیرد. اما همانطور که سال گذشته “نهنگ عنبر” در جشنواره پذیرفته نشد و امسال بعد از فیلم محمد پرفروش‌ترین فیلم سال شد، معتقدم “دراکولا” هم می‌تواند به لحاظ مردمی فیلم موفقی باشد.

اما نکته ی جالب دیگر اینکه، ویشکا آسایش یک فیلم دیگر هم به نام “من و شارمین” را بازی کرده است که قرار بود در بخش “نگاه نو” جشنواره حضور داشته باشد که این فیلم هم از حضور در جشنواره باز ماند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *