در صورت صدور پروانه ساخت؛

جعفری جوزانی به سراغ بیماری ایدز می رود/ همکاری دوباره پدر و دختر در سینما

جعفری جوزانی به سراغ بیماری ایدز می رود/ همکاری دوباره پدر و دختر در سینما
کارگردان فیلم «ایران برگر» در انتظار مجوز ساخت فیلمنامه جدیدش با نام «پشت دیوار سکوت» با محوریت ایدز و گسترش آن در جامعه است.

به گزارش فیلم نت نیوز، مسعود جعفری جوزانی کارگردان سینما، نگارش فیلمنامه «پشت دیوار سکوت» را با همکاری سحر جعفری جوزانی به پایان رساند و آن را برای دریافت پروانه ساخت به وزارت ارشاد فرستاد.

مسعود جعفری جوزانی نویسنده و کارگردان سینما بعد از «ایران برگر» که پر فروش‌ترین فیلم نوروز سال ٩۴ لقب گرفت، به تازگی نگارش فیلمنامه «پشت دیوار سکوت» را با محوریت ایدز و گسترش آن در جامعه به پایان رسانده و برای ساخت این فیلم سینمایی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست مجوز کرده است.

«پشت دیوار سکوت» نام اولین فیلمنامه‌ای است که مسعود جعفری جوزانی به کمک دخترش سحر جعفری جوزانی و بر اساس پژوهشی از فاطمه صالحی شهرابی و علی بدیعی نوشته و برای دریافت پروانه ساخت به تهیه‌کنندگی فتح‌الله جعفری جوزانی به وزارت ارشاد فرستاده شده است.

به نظر می‌رسد دلیل این همکاری مسعود جعفری جوزانی با دخترش سحر جعفری جوزانی، زن محور بودن فیلمنامه است. تا کنون حضور تورج منصوری به‌عنوان مدیر فیلمبرداری، مهین نویدی به‌عنوان طراح چهره‌پردازی و سحر جعفری جوزانی در نقش مددکار بیماران ایدز، در این پروژه سینمایی قطعی است و همچنین گروه سازنده، برای انتخاب بقیه عوامل این اثر، منتظر پروانه ساخت هستند.

علی بدیعی یکی از سرمایه‌گذاران «پشت دیوار سکوت»  اعلام کرد که ۷۵ درصد فروش این فیلم از طریق مؤسسه مردمی احیاء و انجمن حمایت از مادران و کودکان مبتلا به بیماران «اچ.آی.وی» پرداخت خواهد شد.

از جمله همکاران مسعود جعفری جوزانی در این فیلم، گروه‌های داوطلب مردم محوری هستند که به شیوه‌های مختلف، مانند گروه درمانی و مددرسانی به مبتلایان بیماری «اچ.آی.وی» کمک می کنند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *