پرستو صالحی در گفتگو با فیلم نت نیوز:

جشن حافظ خط و مشی شرافتمندانه ای دارد / لباسم رایگان طراحی شد + فیلم

جشن حافظ خط و مشی شرافتمندانه ای دارد / لباسم رایگان طراحی شد + فیلم
بازیگر فیلم «اعتراض» گفت:در جشن حافظ بیشتر از دیگر جشن های سینما احساس راحتی می کنم، برای اینکه یک جشن خانوادگی و بدون جهتگیری است و خط و مشی شرافتمندانه ای دارد.

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با فیلم نت نیوز، با اشاره به شانزدهمین جشن حافظ گفت: در جشن حافظ بیشتر از دیگر جشن های سینما احساس راحتی می کنم، برای اینکه یک جشن خانوادگی  و بدون جهتگیری است و خط و مشی شرافتمندانه ای دارد و حتی زمانی که بازیگر نبودم و من را نمی شناختند خیلی دوست داشتم در این جشن دعوت بشوم و زمانی که برای اولین بار عکسم در مجله دنیای تصویر چاپ شد خیلی ذوق کردم.

وی درخصوص لباسی که در مراسم فرش قرمز جشن حافظ بر تن داشت، گفت: در همه جای دنیا این مرسوم است که لباسها و جواهراتی که بازیگران استفاده می کنند را برندهای روز دنیا طراحی میکنند و حتی به بازیگران پول پرداخت می شود تا آن برند را تبلیغ کنند، البته در ایران پولی به بازیگران پرداخت نمی شود ولی لباس بصورت رایگان طراحی می شود و البته این خیلی خوب است چون هم از تولید کننده حمایت می شود و ما هم لباس زیبا می پوشیم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «زیر آسمان شهر» گفت: زمانی همه چیز شبیه هم شده بود، ولی امروز رقابت بین طراحان باعث شده فضای متفاوتی شکل بگیرد و بازار کار خوبی هم ایجاد شده است.

 

 

 

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *