نظر رامبد جوان درباره پوستر جشنواره؛

ادای دین جشنواره فجر به مرحوم خسرو شکیبایی

ادای دین جشنواره فجر به مرحوم خسرو شکیبایی
رامبد جوان بازیگر و کارگردان کشور،معتقد است که استفاده از چهره خسرو شکیبایی بر روی پوستر جشنواره فیلم فجر به نوعی ادای دین و احترام به این هنرمند است.

به گزارش فیلم نت، رامبد جوان که سابقه ی همکاری با زنده یاد خسرو شکیبایی را در کارنامه ی کاری خودش دارد( در سریال خانه سبز این دو همکاری کرده بودند)، از طراحی پوستر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر که تصویری از مرحوم شکیبایی است، خوشحال است. او در این مورد گفت :زمانی که برای اولین بار پوستر امسال جشنواره فیلم فجر را دیدم بسیار خوشحال شدم و کیف کردم، به هر حال خسرو عزیز همه ما بود. او در ادامه افزود :  شکیبایی یکی از نمادهای سینمای ایران است و اتفاق خوبی است که از این نماد برای پوستر مهم ترین جشنواره سینمایی کشور استفاده شود. دیدن چنین پوستری در این رویداد مهم واقعا لذت بخش است.

جوان معتقد است که شخصیت مرحوم خسرو شکیبایی برای همه خاطره انگیز بوده است : البته نحوه استفاده از چهره های ماندگار روی پوستر بسیار مهم است. باید بگویم به صورت کلی موافق این تجربه هستم، اما باز هم طراحی آن اهمیت زیادی دارد که این موضوع هم به سلیقه، درستی انتخاب شخصیت روی پوستر، پرسوناژ و مناسبت آن با جشنواره برمی گردد.

منبع : بانی فیلم

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *