فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند پویانمایی جشنواره‌ی کودکان و نوجوانان اصفهان معرفی شدند

حضور فعال کانون پرورش فکری با 7 فیلم

حضور فعال کانون پرورش فکری با 7 فیلم
در حالی که کمتر از یک ماه تا آغاز سی‌امین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم‌های کودک و نوجوان اصفهان مانده است، اسامی فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند بخش پویانمایی این جشنواره اعلام شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، ستاد اطلاع رسانی سی‌امین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان اصفهان، اسامی ۳۲ فیلم پذیرفته شده در بخش فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند پویانمایی را منتشر کرد. در این میان «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» با تهیه‌ی هفت فیلم حضور فعالی در جشنواره دارد. بعد از آن «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» هم با پنج فیلم در جشنواره امسال اصفهان شرکت کرده است. همچنین فیلم‌هایی از اصفهان، همدان و باشگاه سوره نیز در این بخش پذیرفته شده‌اند و نام‌های آشنایی مثل بهرام عظیمی، مسعود صفوی،‌مهرداد شیخان و … هم میان سازندگان انیمیشن‌های پذیرفته‌شده در این بخش دیده می‌شود.

اسامی فیلم‌ها به شرح زیر است:

آدم خانگی، کارگردان: مرضیه ابرارپایدار، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

داگبین، کارگردان: آتوسا غفاری، تهیه‌کننده: مجتبی تاجی

بابا (خارج از مسابقه)، کارگردان: بهرام عظیمی، تهیه‌کننده: محمد ابوالحسنی

بزغاله‌های ابری، کارگردان: حمید کریمیان، تهیه‌کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

بیشه مثل‌ها (خربزه خوردی پای لرزش هم میشینی)، کارگردان: محسن نظرپور، تهیه‌کننده: حسین نظرپور

پروانگی، کارگردان: علی عزیزی، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

پسرک، کارگردان و تهیه‌کننده: مونا عبداله شاهی

پنجره فولاد، کارگردان: ساره شفیعی‌پور، تهیه‌کننده: علی ثابت نیا

درخت پرتغالی، کارگردان: امیرهوشنگ معین، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

رویاها در یک روز، کارگردان: صادق جوادی، تهیه‌کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

زندگی مورچه‌ها، کارگردان: مهرداد شیخان، تهیه‌کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

سایه‌ای که نور شد، کارگردان: سبحان سربندی، تهیه‌کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

سایه روشن، کارگردان و تهیه‌کننده: زهرا بزرگ‌‌زاده

سوزن‌بان، کارگردان: مهدی خرمیان، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

سیاه یا سفید، کارگردان: محمدعلی سلیمان‌زاده، تهیه‌کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

عصر وارونه (اپیزود فست فوت)، کارگردان: هادی امیری، رها فرجی، تهیه‌کننده: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان

کودکان، کارگردان: هادی محمدیان طبقی، تهیه‌کننده: حامد جعفری

گل و بلبل، کارگردان و تهیه‌کننده: مهدی آقاجانی

لایت سایت، کارگردان: سید مسلم طباطبایی، تهیه‌کننده: سیمین فرخ احمدی

ماجراهای درازگوش و عرعرک، کارگردان: مهدی شاد، تهیه‌کننده: محمدمهدی خداکرمی

مجلس آینه، کارگردان: مهدی آقاجانی، تهیه‌کننده: مسعود صفوی

من تنها نیستم، کارگردان و تهیه‌کننده: امین ملکوتی خواه

من، پنجره و گربه، کارگردان: فاطمه گودرزی، تهیه‌کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

مومو، کارگردان:هادی طبسی، رسول طشت زرین، تهیه‌کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

میم، کارگردان: سید محمدرضا خردمندان، تهیه‌کننده: حوزه‌ی هنری انقلاب اسلامی، باشگاه سوره

ناگهان باد برمی خیزد، کارگردان و تهیه‌کننده: ادریس سامانی

نمکی، کارگردان: هاجر مهرانی، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

هزار افسان، کارگردان: اصغر صفار، عباس جلالی یکتا، تهیه‌کننده: اصغر صفار، پویانمایی صبا

هیچ کس، کارگردان و تهیه‌کننده: الهام طرقی

وقت خوابه، کارگردان: مهناز یزدانی، تهیه‌کننده: حسین نظرپور

بازی‌های سنتی کودکان ایرانی(اپیزود الک و دولک)، کارگردان و تهیه‌کننده: ابوالفضل رازانی

دیو سیاه دم به سر، محصول شبکه‌ی استان اصفهان

محمدعلی صفورا، امیرمسعود علمداری، سعیده ذاکری، سیدعلی مُفضّلی و وحید نصیریان اعضای هیات انتخاب این بخش هستند.

سی‌امین جشنواره‌ی بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ٩ تا ١۵ تیر در اصفهان برگزار می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *